Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

650 €

Ambient per zyra me qera prane Drejtorise se Policise

  • Adresa: Prane Drejtorise se Policise
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar në: 24/03/2017 12:26
  • Skadon për: 211 ditë, 2 orë
1
2345678

Përshkrim

Ambient per zyra prane Drejtorise se Policise. Ambienti eshte i perbere nga dy nendarje por qe ekziston mundesia per te krijuar dhe nje nendarje tjeter. Siperfaqja totale e ambientit eshte 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri. Ambienti ndodhet ne lokacion primar ne nje zone elitare. Gjithashtu jane te pajisura me kondicioner. Element tjeter i rendesishem eshte pamja e kendshme e zones perreth qe ambienti ofron.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 650 euro/muaj.
SB261016-01
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 213 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3275810a9451015b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total