Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Ambient Komercial për shitje, Rruga “4 Dëshmorët” !

  • Adresa: Rruga “4 Dëshmorët”.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 34 ditë, 13 orë
IMG_5755
IMG_5750

Përshkrimi

Ambient Komercial për shitje!
Adresa: Rruga “4 Dëshmorët”.

Ambienti ndodhet në katin e parë në një pallat të ri dhe pozicion shumë strategjik për të zhvilluar çdo lloj aktiviteti. Ambienti është me vetratë xhami, gjë e cila e bën të dukshëm nga rruga kryesore dhe hapësira përpara tij është e sistemuar në mënyrë shumë të rregullt.
Sipërfaqja 100 m2
Cmimi 2.000 Euro për m2.

Nuk ka tag

100 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 96559777ff036b76

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total