Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10 €

Ambient Komercial për qera, pranë Qendrës Tregtare “Ring”!

  • Adresa: Midis Qendrës tregtare Ring dhe Pallatit të Sportit “Asllan Rusi”,
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 15 ditë, 12 orë
IMG_4499
IMG_4479IMG_4477IMG_4475IMG_4476

Përshkrimi

Ambienti përbëhet nga 700 m2, të shpërndarë në 3 kate, të cilët lidhen me njëri tjetrin me shkallë dhe me ashensor. Aktualisht po punohet për ti kthyer në ambiente pune për zyra ose për aktivitete të ndryshme tregtare.
Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi 10 Euro për m2 i cili është i diskutueshem.

Nuk ka tag

140 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9685964b582aaca4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total