Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

742 €

Ambient komercial ne autostraden Tirane-Durres!

  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/01/2018 16:59
  • Skadon: 83 ditë, 5 orë
1
23411

Përshkrimi

Jepen me qera ambiente komerciale per perdorim dyqane apo zyra ne autostraden Tirane-Durres. Objekti ne te cilen ndodhen ambientet eshte i ri pasi ka perfunduar brenda vitit 2017. Ambienti disponibel per qera ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 106 m2. Jane te pajisura me fasada xhami te jashtme, me tualet. Ne cmimin e qerase perfshihen, sherbimi roje te objektit 24 ore, mbikqyrje me kamera, parkim automjetesh, pastrimi, mirembajtja e pajisjesve te ndryshme, furnizimi me uje. Sipas kerkesave te biznesit mund te mundesohen dhe ambiente magazinimi. Per detaje te hollesishme dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AN270917-01

Ambient komercial ne autostraden Tirane-Durres!

Nuk ka tag

124 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 88759ccc32d7fa89

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total