Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,785 €

Ambient komercial me qera prane Qendres Kristal.

  • Adresa: Prane qendres Kristal
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 20/11/2017 16:39
  • Skadon: 139 ditë, 19 orë
1
233456

Përshkrimi

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit, prane Qendres Kristal. Ambienti ka siperfaqe 255 m2, ndodhet ne katin zero. Ambienti nuk ka ndarje ne brendesi te saj, ka hapesira te bollshme dhe te pershtateshme sipas aktivitetit tuaj te biznesit. Eshte i pajisur me fasade te jashtme xhami. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

ID e pronës : AZ080917-02

Ambient komercial me qera prane Qendres Kristal.

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 44159c3969373b1f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total