Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

215 €

Ambient komercial me qera ne zonen e Freskut

  • Adresa: Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 24 ditë, 5 orë
IMG_4387
IMG_4376IMG_4370IMG_4371

Përshkrimi

Jepet ambient komercial per lokal ne zonen e Freskut. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te sapondertuar. Ambienti eshte bosh dhe ka siperfaqe 100 m2. Ambienti ka nje verande rreth 50 m2.

Cmimi 215 euro/muaj.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

595 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 18157a08afc5ec74

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total