Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 LEK

Ambient komercial me qera ne Sauk

  • Adresa: Sauk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 37 ditë, 22 orë
1

Përshkrimi

Jepet ambient komercial me qera ne Sauk. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri. Ambienti ka siperfaqe totale 200 m2. Eshte ne gjendje shume te mire dhe i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme biznesi, si: lokal, ambient zyrash etj.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 60.000 leke.
SB260117-02
www.homeplus.al

Nuk ka tag

271 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8295889f6806d998

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total