Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

330 €

Ambient kati 3 Bulevadi Zogu Pare 120m2 2+1 (Me fasade xhami ne rruge Kryesore)

  • Adresa: Bulevardi Zogu 1
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 16/11/2017 16:17
  • Skadon: 170 ditë, 7 orë
f5
f6f1 zyra trenif7f8f9f91f92f4

Përshkrimi

Ambiend shume cilesor ne rruge kryesore ne Kryqezim per biznes zyra, klinika etj.
me 3 dhoma me pamje nga rryga kryesore, ballkon, tualet te kompetuar, dhe kuzhine te kompletuar!
I pershtatshem per cfaredolloj biznesi, edhe per banim!
Cmimi 315 euro
Paradhenie 1.5 muaj
Tel ose Whats app 0692238499

Nuk ka tag

106 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4085a044d3e2f5c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total