Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

302 €

Ambient Biznesi me qira ne Qytetin Studenti

  • Adresa: Qytet Studenti "Pjeter Budi"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: fationa.alimeta@kontakt.al 355697237900
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 14 ditë, 20 orë
5106
Screenshot (387)

Përshkrimi

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Nuk ka tag

86 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 558593a8ce027d4c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total