Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

78,455 €

Ambient Biznesi ne shitje, prane Qytetit Studenti

  • Çmimi/m²: 1300
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Qytet Student "Pjeter Budi "
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: fationa.alimeta@konatkt.al 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 16 ditë, 17 orë
5106
Screenshot (387)

Përshkrimi

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Nuk ka tag

101 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 593593a8a4455a08

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total