Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Ambient, 85m2 mbrapa “Oslo”, 21 Dhjetori – Parket Izolim Akustik, Per klinike,Zyra etj.

  • Adresa: Oslo Bar
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 23/01/2018 15:10
  • Skadon: 36 ditë, 16 orë
r1
r3r4r6r9r11r13r14r15

Përshkrimi

Ne cmim OKAZION Ambient Biznesi super Cilesor per Zyra, i sapo bere ne perfundim rikontruktimi, ( Ne foto eshte drejt perfundimit), ne kat te Dyte, me Izolim Akustik, dhe parket. NDODHET MBRAPA OSLO BAR, TE 21 DHJETORI! I pershtatshem per biznese trajtimi dhe kujdesi personal, klinika, zyra etj.
Cdo gje eshte e sapo bere te gjitha te reja ne qeske!

Te dhenat:
85m2
Dhoma: 3
Tualet: 1
Ballkon: 1
Koridor: 1
Kondicioner
Izolim total Akustik
Dritare me 3 xhama
Dyshemeja: Parket gjerman
Cdo dhome ka dritare dhe ndricim natyral
Vendodhja : Kati 2te

Cmimi: 350 euro (30% ME KIRE SE TREGU)
Parapagese: 2 muaj

Tel ose Whats app : 069 22 38 499

Nuk ka tag

362 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 60259ebb7a01d3ec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total