Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

808,500 €

Ambient/ bar-kafe për shitje pranë stadiumit “Dinamo”

  • Çmimi/m²: 3500
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Prane stdiumit "Dinamo"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/06/2017 17:08
  • Skadon: 36 ditë, 21 orë
lokal per shitje (4)
lokal per shitje (8)lokal per shitje (13)

Përshkrimi

Ambient/ bar-kafe për shitje pranë stadiumit “Dinamo”

Shitet ambient shërbimi bar- kafe në zonën e stadiumit “Selman Stermasi”, në kryqëzimin e rrugës “Komuna e Parisit”
Ambienti ndodhet në një zonë shumë të pëlqyer.
Lokali është i arreduar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme. Sipërfaqja totale neto është 231 m2 dhe është i organizuar në sallën e madhe , banakun, një sallë të brëndshme , dy tualete të ndara për femra dhe meshkuj si dhe parabanjo, një depo dhe një ambjent pune. Lokali ka tavolina në pjesën e jashtme si dhe kënd lojërash për fëmijë të organizuar në një sipërfaqe rreth 200 m2. Ambienti është në gjendje pune dhe është shumë i frekuentuar.
Ambjenti është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 3500 euro/m2

Nuk ka tag

74 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 764595517e3a6a57

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total