Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

ALPHA WEB BUSINESS-KURSE

  • Adresa: Nermin Vlora Falski
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0684868595
  • Postuar: 28/10/2017 12:22
  • Skadon: 65 ditë, 4 orë
8.AWB LOGO WEB
1. ALPHA WEB BUSINESS12. AWB17 AWB14. AWB11.AWB

Përshkrimi

KURSE NE ZYRE DHE ONLINE

PROGRAME KOMPJUTERIKE FINANCIARE

Kurse per:
1.ALPHA WEB BUSINESS. Biznese te mesme dhe te medha
2. ALPHA WEB START. Biznese te vogla dhe te mesme.

Programi punon me kase fiskale,fatura elektronike me printera portabel per makina ne levizje,punon ne telefon, punon nepermjet palmare.

Tel: 0684868595
Web: www.trajnimiim.com

Nuk ka tag

151 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97659f451e08704b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total