Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 LEK

ALPHA BUSINESS – KURSE

  • Adresa: NERMIN VLORA FALASKI
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0684868595
  • Postuar: 28/10/2017 10:23
  • Skadon: 85 ditë, 6 orë
2. KURSE PER ALPHA BUSINESS
CFARE BEJNE SOFTWARET1 ab

Përshkrimi

KURSE NE ZYRE DHE ONLINE
1.ALPHA BUSINESS

2.ALPHA START

Rekomandohet per trajnime ne zyre per individet te cilet banojne ne qytetet Vlore,Fier,Lushnje,Berat,Gjirokaster,Himare,Sarande.
Individet e tjere mund ti zhvillojne kurset online.

KOMUNIKO:
ADRESA: Trajnimi Im, Kati 2, mbi Neranxi, prane Shkolles Industriale Vlore(porta e konviktit, ne krah te Hotel Riviera)
Tel: 0684868595
Web: www.trajnimiim.com

Nuk ka tag

148 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 63859ce2c91beaf0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total