Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

alfa romeo 2,500 €

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694118441
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini
  • Postuar: 26/11/2017 13:30
  • Skadon: 31 ditë, 22 orë
PICT5545
PICT5550PICT5549PICT5548PICT5546PICT5547

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje perfekte taksat i skdaojne ne nentor 2018
impiantin gazit e ka te ri dhe te qertifikuar ne leje qarkullimi
eshte me siguracion kaso

Nuk ka tag

317 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3015a1ab3e05e704

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total