Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Alfa romeo 147 benzine+gaz

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Kavajë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0672231750
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 26/04/2017 01:47
  • Skadon për: 79 ditë, 20 orë
WP_20170107_001
WP_20170107_002WP_20170107_003WP_20170107_004WP_20170107_005WP_20170107_006

Përshkrim

Ne gjendje shume te mire me dogane te paguar..pilot automatic.impiant gazi origjinal nga fabrika me pompë..e regjistruar në dokumenta..klima..ESP..goma dhe disqe të reja.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 258 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 17958603902dfbfe

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Lidhje të sponsorizuara

total