Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12 €

Agro-Hotel ne te gjitha stinet ne Tale n’2, Lezhe, 1300-1500 larg detit

  • Adresa: Tale n'2,Shenkolle, Lezhe. AL.
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: Pashko: 3291023349
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Në periferi
  • Postuar: 06/06/2017 15:13
  • Skadon: 11 ditë, 22 orë
IMG-20170606-WA0029
IMG-20170606-WA0030IMG-20170606-WA0031IMG-20170606-WA0032IMG-20170606-WA0033IMG-20170606-WA0034IMG-20170606-WA0035IMG-20170606-WA0037

Përshkrimi

Jepet me qira dhoma plazhi larg 1300-1500 metra nga deti; kushtet e hotelit jan shum te mire.

Cmimet jan :

1) 1 deri me 30 Qershor dhe 15 Gusht deri me 15 Shtator :
– 10 € o se 1200 leke per nje dhome e banjo deri ne 2
persona (per nate)
– 13 € o se 1600 leke per nje dhome e banjo per 3-4 persona
(per nate)
2) 1 Korrik deri me 15 Gusht :
– 15 € o se 2000 leke per nje dhome e banjo deri ne 2
persona (per nate)
– 20 € o se 2600 leke per nje dhome e banjo per 3-4 persona
(per nate)

KUSHTET E HOTELIT: uje, drita pa nderprerje, ashensor dhe shkalle komode per femije dhe te moshuar.

Guzhin, frigorifer, lavatrice, dush me uje te nxehte vetem ne katin e pare. Dhomat qe jepen me qira jan ne kat 2 dhe 3.

Gaz dhe drita, futen ne cmimin e hotelit.

Kuzhinier me ushqim dhe pije per ata qe duan ket sherbim, kushton 9000 leke o se 7€ ne dit per person.

Për me shume informacion munde na kontaktoni.

0683384239 Elis

N. Itali

3201926634 Bledi
3291023349 Pashko

email- massy_95k@hotmail.it

Nuk ka tag

170 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7925936aa3f1f91e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total