Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Agjent shitjesh ne terren

  • Paga: 350
  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0688112275
  • Postuar: 17/04/2018 07:50

Përshkrimi

Korporata me e madhe ne vend kerkon te punesoj agjent shitjesh ne terren. Eksperienca nuk perben kusht. Perparesi kane ciftet ose personat me makine. Ofrohet orar fleksibel dhe kushte pune te standardeve europiane.

Nuk ka tag

485 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2325ad52dfe0f3aa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total