Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

AGJENT SHITJE

  • Profesioni: Agjent marketingu
  • Adresa: Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355672384014
  • Postuar: 02/09/2018 11:43

Përshkrimi

Intwo Sh.p.k, kompania e produkteve per bizneset dhe konsumatoret final, seleksionon bashkepunetoret te cileve do t’ju besoje ekskluzivisht territoret e tyre komerciale ne zhvillim :

2 TIRANE
1 Shkoder – Kukes
1 Elbasan – Berat
1 Fier – Vlore
1 Gjirokaster – Sarande
1 Pogradec – Korçe
2 Prishtine

Kerkohet: seriozitet, vendosmeri, komunikim,vleresohet eksperienca ne sektorin e shitjes.
Bashkepunetoret do te kryejne aktivitetin ne zonen ku banojne dhe jane rezident, mundesi shume te mira perfitimi,mundesi per karriere, ne dispozicion katalog produktesh dhe Made in Italy.
Dergoni C.V. brenda dates 30/09/18 tek info@in-two.org me riferiment AG-AK

Divizion i Rekrutimit

Intwo Sh.p.k.

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3295b428639a4841

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total