Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Agjent Shitje ne Agjensi Udhetimi

  • Paga: 250.00
  • Profesioni: Agjent turizmi
  • Adresa: Rruga Mine Peza, Perballe kafe Grand
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +3550672162135
  • Postuar: 08/12/2018 17:15
Sunrise Travel & Tours kartevizite

Përshkrimi

Përshkrimi i punës
Agjensia turistike “Sunrise Travel & Tours” shpall pozicion vakant:

-Agjent Shitje ne Agjensi Udhetimi.

Ne menyre qe te vazhdojme te rritemi me te njejtin ritem qe kemi patur aktualisht, ne kemi nevoje te kemi ne ekipin tone te punes profesioniste te talentuar dhe te motivuar.

Kriteret e kanditatiteve
• Arsimi i larte. Kualifikimet pasuniversitare perbejne prioritet
• Mosha mbi 25 vjec
• Aftesi te shkelqyera te komunikimit me goje dhe me shkrim ne menyre profesionale te gjuhes angleze.
• Perdorimi i avancuar i Ms World, Ms Excel dhe Power Point. Preferohet Typing i shpejte.

Detyrat e kanditates
• Mbajtja e cilesise dhe standarteve profesionale ne nivel shume te larte
• Permbushja e detyrave te dhena ne kohe dhe saktesi
• Manaxhimi i disa puneve ne te njejten kohe sipas prioritetit perkates
• Te punuarit ne menyre individuale dhe ne grup
• Integriteti dhe qendrueshmeria ne pune
•Te kete eksperience pune ne agjensi udhetimi .
•Te njohin mire sistemin Amadeus perben avantazh.

Ju lutem te interesuarat te dergojne CV ne adresen e emailit : agency-ideal@hotmail.com
Cel. : +355672162135
Te perzgjedhurit do kontaktohen ne interviste.

Faleminderit

Nuk ka tag

75 herë e lexuar, 6 herë sot

  

Numri i postimit: 1895c0ac6b905e39

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total