Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Agjent imobiliar

  • Profesioni: Agjent Imobilar
  • Adresa: Rr;Kavajes,Condor Center,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: hr@euroestate.al
  • Postuar: 15/08/2017 16:47
  • Skadon: 50 ditë, 15 orë

Përshkrimi

EURO ESTATE IMOBILIARE lider ne fushen e pasurive te patundshme, ne kuader te

zgjerimit kerkon te punesoje agjente imobiliare (meshkuj&femra)

Kriteret:

-Te njohin qytetin e Tiranes
-Aftësi për të punuar në grup
-Arsim i larte
-Te dine anglisht ose italisht
-Mosha e preferuar 24-35 vjec
-Puna ne terren dhe zyre
-Fitime te kenaqshme

Aplikimet vetem online : hr@euroestate.al

Adrese: Rr: Kavajes ,Condor Business Center,kati 2,Tirane

www.euroestate.al

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52759930955d6f64

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total