Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

650 €

4 Apartamente n 2+1 ne shitje ne te njejtin PALLAT.

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Shkoder; Sheshi Demokracia (ish 5 Heronjte)
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +666666765
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 26/06/2017 18:06
  • Skadon: 33 ditë, 22 orë
5H01
5H105H085H095H105H14Kati V hyrja 4Kati VI hyrja 03TEXT (1)TEXT

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje 4 apartamente ne te njejtin Pallat me adresen: “Sheshi Demokracia” tek
(Ish 5 Heronjtë, perballe Teatrit ” Migjeni”
Apartementi Nr.1 Kati VI:
Ka nje siperfaqe prej 119.66m².
dhe perbehet nga:

– Sallon + Kuzhine.
– Dhome gjumi matrimoniale.
– Dhome gjumi.
– Banjo.
– Ballkon.
– Koridor.
– Depo.

* ÇMMI: 650 € m²

APARTAMNETI Nr.2 Kati VI:
Ka nje siperfaqe prej 88.05m² dhe perbehet nga:
– Sallon + Kuzhine
– Dhome matrimoniale.
– Dhome gjumi.
– Banjo.
– Koridor.
– Depo.

* ÇMIMI: 650 € m²

APARTAMENTI Nr.3 Kati VI.
Ka nje siperfaqe prej 104.54m² dhe me perberje:
– Sallon + Kuzhine.
– Dhome matrimoniale
– Dhome gjumi.
– Dy banjo.
– Koridor.
– Depo.

*ÇMIMI: 650 € m²

APARTAMENTI Nr.4 Kati V:
Ka nje siperfaqe prej 104.54m² dhe me perberje:
– Sallon + Kuzhine.
– Dhome matrimoniale
– Dhome gjumi.
– Dy banjo.
– Koridor.
– Depo.

*ÇMIMI: 650 € m²

Cilesite e Apartamenteve:
– Eshte nje Pallat i sa po i Ndertuar ( i ri ).
– Dritaret jane durealumin.
– Pavimenti eshte i shtruar me pllaka.
– Ka nje sistem ngrohje me Kaldaje.
– Pallati ndodhet ne Qender te qytetit dhe ofron nje pamje te mrekullueshme plot jete te qytetit te Shkodres.
– Pallati ndodhet shume prane fasiliteteve te ndryshme, Teatrit ” Migjeni”, Bar- restorant, parukjeri, Dendist, Pediater…., etj.

*Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

55 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 717595130c7003ab

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total