Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

3+1 me qira i mobiluar prane kompleksit Delijorgji

  • Adresa: Prane Kompleksit Delijorgji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050138
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 29/09/2017 20:52
  • Skadon: 152 ditë
29fbb249-1dc9-352e-7c83-0d27849bd94d
86a44d4c-669c-50ad-3a3e-5868fc36cc8786a261da-280d-8926-6124-1338289d3cfa799a1d5c-ded8-60eb-0165-f39b77035feea4214522-d0c6-1255-51df-6a1f677d1c25

Përshkrimi

Jepet me qira apartament i mobiluar 3+1 prane kompleksit Delijorgji dhe Tiranes se re! Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume bashkohore dhe cilesore me parket dhe me nje salle ndenje teper komode + nje kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiaket te nevojshme :lavastovilje,mikroval etj, tre dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon me pamje gjelberimi .Per nje vizit ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Nuk ka tag

24 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79359ce9658d9de5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total