Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

68,000 €

3+1 per shitje ne Linze

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Linze Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00447474433365
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 03/06/2017 14:00
  • Skadon: 10 ditë, 11 orë

Përshkrimi

Shes apartment 3+1 ne Tirane (afer bar restaurant Fresku)I ri dhe I pabanuar me dokumenta te rregullt Kat I pare nese jeni te interesuar ju lutem kontaktoni
Faleminderit

Nuk ka tag

111 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2045932a4be17799

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total