Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

2+1 Modern ne Qender, Bulevardi Zogu 1, Mobiluar

  • Adresa: Bulevardi Zogu i pare
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/11/2017 14:01
  • Skadon: 171 ditë, 19 orë
h6
h1h2h3h4h5

Përshkrimi

Te dhenat:
– apartament 2+1
– siperfaqe 60 m2
– kati i 5-te
– Bulevardi Zogu I perballe Ministrise se Drejtesise
– pajisur me te gjitha pajisjet elektronike shtepiake dhd jane ne gjendje shume te mire
– 1 dhome me krevat dopaio dhe 1 dhome me dy krevate teke .
Fadada te medha xhami ne 2 dhomat e gjumit
– kuzhina eshte ne gjenje shume te mire pasi eshte perdorur shume pak.
– ka nje soxhorno te madhe qe ne rast banimi do ti vendosen kende- kolltuqe dhe TV te ri.
– Uje dhe Drita me automat me veç.
– Ka linje interneti dhe do paguhet aboneja mujore.
– zone e sigurte dhe ruajtur me roje
Cmimi: 350 euro
Paradhenie; garanci:1.5 muaj

Telefon ose whats app : 0692238499

Nuk ka tag

137 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 3895a045a9922389

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total