Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

2+1 me qera Rr. Don Bosko, Tirane

  • Adresa: Rr . Don Bosko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697344505
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Me afat të gjatë
  • Postuar: 21/01/2018 01:11
3F547F80-A0E4-4CEE-8913-E91D8936B089
90161725-A214-46E6-9860-954F955DAECF64D8BCE5-A84E-4D92-ADEB-862E6DF32BAE1F98C625-1E06-49AA-870B-5274995D61203A218F77-1D3C-43DE-965E-29501EB846A8FED6212B-BEE5-475E-95A4-348E0A5708A5A9BD6DFC-F9FC-482F-86DA-CC5C9558ABB1

Përshkrimi

Jam me qera 2+ 1 95 meter katror ,ndertim i ri ne nje pallat te sapoperfunduar ,shtepia eshte e mobiluar me mobilim moderrn ,me te gjitha pajisjet dhe mobiljet ,me kondicioner dalje te dy dhomave te gjumit dhe guzhines ne ballkon te madh ,kati i trete , me ashensor , parkim ne garazhe , cmim i diskutueshem

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4065a63aac571f2b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total