Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

2+1, 2wc 2Blk SUPER I mobiluar ZOGU I ZI, 125m2 Ashensore, Kondicioner

  • Adresa: Zogu i zi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/01/2018 19:41
  • Skadon: 72 ditë, 2 orë
m6
m4m3m5m7m8m10m11m1

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1 i madhe. Ne pozicion perfekt tek Zogu i zi te Pallati ku ndodhe Universiteti Logos, me 2 Ashensore, ku ka dhe mundesi PARKIMI, dhe pamje piktoreske dhe shume ndicim natyral.

Perbehet nga:
2 dhoma gjumi
1 sallon bashke me 1 kuzhine
2 tualete
1 Verande
1 Ballkon
1 Depo, lavanteri
Ndertimi i shume cilesore, ka kuzhine te re, mikrovale, TV PLAZMA, 2 KONDICIONER.

Cmimi 350 euro
Paradhenie :1.5 muaj

Nuk ka tag

318 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5365a1aa21cce73e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total