Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

180 LEK

Apartament 2+1 (Brryli) + 2 Garsoniere me qera prane Qytetit Student, Tirane

  • Adresa: Rruga Pjeter Budi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: dashi-b@hotmail.com – 0686198066
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës, Në periferi
  • Postuar: 18/09/2018 17:48
  • Skadon: 103 ditë, 17 orë

Përshkrimi

Jap me qera 2 garsoniere qe ndodhen prane Qytetit Student rruga Pjeter Budi. Garsonieret jane te mobiluara, ka parking dhe secila garsoniere eshte e pershtatshem per 2 persona.

Cmimi: 180/190 mije leke te vjetra.

Njekohesisht jap dhe nje apartament 2+1 me ballkon me qera prane minestris te jashtme tek Brryli. Apartamenti eshte i mobiluar, + parking.

Cmimi: 300 mije leke te vjetra.

Klientet qe do ofrohen, duhen te paguajn 1 muaj garancion, leket do rikthehen nese nuk eshte demtuar gje ne ambient.

Info: dashi-b@hotmail.com
Tel.:0686198066
Whatsapp/Viber: 00324658033

Nuk ka tag

324 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9545b412d97852c5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total