Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

62,000 €

1+1 Ne shitje Tek Globe Rruga e kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga E Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050138
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/01/2018 11:54
  • Skadon: 144 ditë, 22 orë
f08b0981-b653-ae5e-6aee-33c0026a6492 (1)
e711e836-312f-1048-1ea0-8854bd9eebee91bf99f4-f50e-dde0-9d60-ff4e612175f0fc3be8c6-8c79-a36b-3d6c-73acf26bb681

Përshkrimi

Apartament per shitje 1+1 totalisht i mobiluar! Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te madh e te mirendricuar, 1 dhome gjumi te bollshme dhe 1 tualet. Apartamenti ka ndricim dhe ngrohje natyrale pjesen me te madhe te dites. Rifiniturat jane te cilesise se larte. Pronari ekzistues ka bere punime shtese duke e ridizenjuar e arreduar ne menyre shume bashkekohore apartamentin. Apartamenti eshte i pajisur me Certifikate Pronesie. Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne numrat e meposhtem.0674050138

Nuk ka tag

149 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8405a5f29c991e11

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total