Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

37,800 €

1+1 banese ne shtje Orikum,Vlore qender turistike

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Bulevardi Princesha Rugiine,Orikum,Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 355694520305
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/01/2018 07:05
22491646_743568892480469_5107391019385834465_n
22550051_743569012480457_5935174453266402441_n22491951_743568989147126_8863727683991012840_nIMG-20180107-WA0017IMG-20180107-WA0014IMG-20180107-WA001922528409_743569559147069_6596977955007602680_nIMG-20180107-WA002022539755_743568839147141_3648325243518398384_n22528275_743568922480466_2974858917358358678_n

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1. Siperfaqja totale me gjithe ambjentet e perbashketa eshte 84m2. Ndersa vetem siperfaqja e apartamentit eshte 82 m2. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh. Apartamenti ka ballkonin dhe dritaren e dhomes me pamje nga rruga kryesore e Orikumit (Bulevardi Princesha Rugiine). Cmimi eshte 450euro/m2 por mbetet i diskutueshem. Per me shume informacione mund te me kontaktoni ne numrin e cel dhe viber: 355694520305. Ose ne whatsap ne numrin: 0696584245

Nuk ka tag

321 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 5715a527a76eba6c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total