Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Shtëpi, Vila (107)

105,000 €

Vile ne Golem

ONLINE tani

Vila ndodhet pranë Rrugës Viena, në Golem Është një katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 63.75 m2 ndëritm dhe 300 m2 truall i cili rrethon […]

është lexuar 100 herë (2 herë sot)

DSC04042

50,000 LEK

Jap me qera kati i dyte i nje vile 2 kateshe me parkim, Unaza e Re

ONLINE tani

Unaza e Re, perballe Alfa Bank,jepet me qera kati i dyte i nje vile 2 kateshe,3+1,me parkim per makine,me gjelberim ,si dhe linje interneti. Me […]

është lexuar 16 herë (2 herë sot)

2,500 €

JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK)

ONLINE para 2 ditë

JEPET ME QERA TRE KATET E NJE OBJEKTI NE RRUGEN TIRANE ELBASAN (SAUK) KATI I DYTE,TRET,DHE KATERT CDO KATE KA NGA 170 M2 SIPERFAQE. AMBIENTET […]

është lexuar 81 herë (1 herë sot)

Vila 3 kateshe

2,600 €

Jepet me qera Vila 3 kateshe per ambient biznesi dhe banimi

ONLINE para 2 ditë

Jepet me qera Vila per ambient biznesi dhe banimi. Jepet me qera Vila 3 kateshe qe mund te perdoret per ambient biznesi dhe banimi. Objekti […]

është lexuar 268 herë (0 herë sot)

2,000 €

Jepet vile me qira ( ditore-mujore)

ONLINE para 2 ditë

JAPIM VILE OSE HYRJE ME QERA MBRAPA AMBASADES AMERIKANE PERBALL AMBASADES SUEDEZE, ME SISTEM KAMERA,ALARMI EDHE ME SIGURI PRIVATE OKTAPUS, NE NJI ZONE SHUM TE […]

është lexuar 29 herë (2 herë sot)

1

1,500 €

Vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave, Selite

ONLINE para 5 orë

Jepet vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave ne Selite. Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe ne kushte bashkekohore. Ne perberje ka […]

është lexuar 236 herë (0 herë sot)

1

3,000 €

Vile me qera ne Rr. Qemal Stafa

ONLINE para 5 orë

Jepet vile 2-kateshe me qera ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Vila eshte shume e pershtateshme per ambient biznesi. Ambienti ka siperfaqe totale […]

është lexuar 245 herë (0 herë sot)

1 (2)

1,500 €

Vile me qera prane UET

ONLINE para 5 orë

Jepet vile me qera prane Universitetit Europian te Tiranes. Vila ka siperfaqe totale 320 m2. Vila ofron nje mundesi pershtatjeje per aktivitete sherbimesh te ndryshme […]

është lexuar 200 herë (0 herë sot)

IMG_8473

4,000 €

Jepet me qera vile

ONLINE para 3 ditë

Jepet me qera vila, 350m2 ndertesa, 700m2 toke, 4 dhoma, 4 tualete 2 me vaske 1 lavanteri dhe depo, 1 dhome garderobe. Cmimi 4000euro( te […]

është lexuar 232 herë (0 herë sot)

18814125_10154316210837493_4737789436192663976_n

1,500 €

JEPET VILE ME QIRA

ONLINE para 2 ditë

*JEPET ME QIRA VILE 2 KATESHE ME GARAZH, LULISHTE RRETH E RROTULL VILES E NDARE NE : 4 DHOMA GJUMI , 3 TUALETE SI DHE […]

është lexuar 46 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 111 2 3 11

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Shqipëria në listen e 30 vendeve të përz...

  prej në 25/06/2017 - Comments Off on Shqipëria në listen e 30 vendeve të përzgjedhura nga Forbes

  Forbes: 30 vendet më të lira për të udhëtuar në vitin 2017 Nga: Stephanie Parker – bigworldsmallpockets.com Ky cep i harruar i Evropës është një destinacion i shkëlqyer për çmime të lira të turizmit në një kontinent shumë të shtrenjtë. Me plazhe fantastike përgjatë bregut të saj, duke përfshirë portin e peshkimit të Sarandës, Shqipëria […]

 • Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  prej në 20/06/2017 - Comments Off on Si të blej shtëpi në Shqipëri?

  Përcaktoni buxhetin Ky është hapi kryesor që përcakton se cilën shtëpi mund të blini. Për një përfundim më të saktë, kërkoni vlerësimin nga një profesionist ose bankë, që mund të kontrollojë të ardhurat tuaja, borxhet dhe kreditë. Zakonisht në vendet e zhvilluara rregulli i thjeshtë është synimi për një shtëpi, e cila kushton sa 30 […]

 • Marketingu Online për Hotelet

  prej në 23/05/2017 - Comments Off on Marketingu Online për Hotelet

  Nuk ka rëndësi nëse keni vetëm dy dhoma që i jepni me qira për pushime, një hostel të vogël, çadra kampingu, apo një hotel me 3 yje: ju keni nevojë të bëni marketing online për të komunikuar me ata që janë duke planifikuar pushime, në mënyrë që të bëhen klientët tuaj. Ndryshe nga një biznes […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë