Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Shtëpi, Vila (82)

IMG_20160829_160623

135 €

Shtepi me qera ne Kinostudio

Plus: 0665434743 (Merrni ne vodafone ne rast qe plus-i nuk bie) Vodafone: 0666556852

është lexuar 74 herë (74 herë sot)

180 LEK

Shtepi private 1+1 me qera prane qytetit student,tirane

Jap me qera shtepi private 1+1 me parking,bace, shtepia eshte e paisur me mobilje ( krevat,dyshek,lavatrice,frigorifer,guzhine brenda ambientit,dollap rrobash etj…) Ndertimi eshte i ri dhe […]

është lexuar 183 herë (7 herë sot)

210 LEK

Shtepi 2+1 me qera Tirane tek qyteti student

Jap shtepi private me qera ne tirane tek rruga todi shkurti mbi pallatet grand afer tek qyteti studenti . Shtepia eshte me 2 dhoma. Shtepia […]

është lexuar 185 herë (10 herë sot)

170 LEK

Garsoniere me qera prane Qytetit Studenti,Tirane, rruga Todi Shkurti

Jap garsoniere me qera ne kat te pare tek rruga Todi Shkurti ,200 metra mbi pallatet grand . Ka dhome fjetje , banjo me dush […]

është lexuar 160 herë (5 herë sot)

10,000 LEK

Jepen me qera 2 gazionere nga 10,000 Leke

Jepen me qera 2 gazionere adresa depo e ujit siper pallatit grand jepet secila 10000 lek uje dhe drita 24 ore e kompletuar

është lexuar 533 herë (3 herë sot)

received_10203820917801852

15 €

Dhoma me qera zvernec vlore

Keto Cmimet vlejn 10/01/16 deri ne 20/06/16

është lexuar 640 herë (1 herë sot)

22,000 LEK

JEPET SHTEPI ME QERA. Rruga Sabaudin Gabrani

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 E KOMPLETUAR UJE+DRITA 24h

është lexuar 96 herë (4 herë sot)

ambasadagreke

5,000 €

Jepet me qera vile 2k, tek Blloku Ambasadave!!

Brenda bllokut te Ambasadave ngjit me ambasaden Greke, jepet me qera vile 2kateshe me bodrum. SIperfaqja ndertimit eshte 450m2, dhe 570m2 toke. Me hipoteke! Jepet […]

është lexuar 166 herë (0 herë sot)

13246000_476996759171655_174342130_n

5,000 €

Villa for rent, within the block of embassies, Tirana, Albania!!

Vile me qera prane Ambasades Greke, brenda bllokut te ambasadave, ne Tirane, Shqiperi. Kjo është një vilë dy floored, dhe ka një bodrum. Ka qene […]

është lexuar 147 herë (1 herë sot)

500 €

Jepet me qera kati i dyte i nje vile te rruga Elbasanit

Te rruga Elbasanit afer me ambasaden Amerikane jepet me qera kati i dyte i nje vile luxoze me cmim 500 euro. Eshte e mobiluar super […]

është lexuar 251 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 91 2 3 9

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • shfaqe ne faqen e pare

  Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 11/08/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.    

 • interviste pune

  Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  prej në 08/08/2016 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

 • shitje makina 0

  Ku përfundojnë makinat e reja që nuk shi...

  prej në 06/08/2016 - Comments Off on Ku përfundojnë makinat e reja që nuk shiten!?

  Vitet e fundit, një nga temat e trajtuara shpesh ka qenë rimëkëmbja ekonomike. Por është mbajtur e fshehtë mungesa e kërkesës dhe rrjedhimisht edhe shitjet tek konsumatorët, sidomos nga prodhuesit e automobilave, të njohura si “mallra kanali”.

 • dekorim

  19 ide për dekorimin e shtëpisë me qira

  prej në 02/08/2016 - Comments Off on 19 ide për dekorimin e shtëpisë me qira

  Të jetosh në një hapësirë ​​të vogël është e vështirë, sidomos kur mundësitë tuaja për dekorime janë të kufizuara nga rregullat që ka vendosur edhe qiradhënësi.  Ja 19 ide origjinale dhe të thjeshta për t’u realizuar, që ju frymëzojnë për dekorimin e shtëpisë (dhe hapësirën) në mënyrën që dëshironi, pa shkelur asnjë nga detyrimet që […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse gjatë këtyre 5 viteve, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme për:

• Shitje-blerje për pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi, apartament, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qira, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj
• Makina në shitje, makina me qira, makina të përdorura e të reja, furgonë, motora, ndërrime, pjesë këmbimi
• Kompjutera, printera, laptop dhe telefona celularë në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj
• Oferta pune me kohë të plotë nga punëdhënës të ndryshëm, kërkesa për punë nga gjithë Shqipëria
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante në Shqipëri e jashtë vendit
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese

Është shumë e thjeshtë të postosh një ofertë tek 100oferta.com, aprovimi zgjat më pak se 1 orë dhe më pas prit telefonatat nga personat e interesuar.
Pse keni sukses me 100oferta? Sepse ka:

• Përhapjen më të madhe në rrjetet sociale
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Mundësi postimi edhe nga Viber, Whatsapp
• Vizitorë realisht të interesuar, jo fals
• Menaxhim të thjeshtë të ofertave nga postuesi
• Rifreskim të ofertave në faqen e parë pa aprovim
• Dhjetra oferta të reja çdo ditë
• Numri i klikimeve: 40,000 / ditë
• Numri i vizitorëve: 17,500 / ditë