Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Shtëpi pushimi (42)

20170707_211034

30 €

Shtepi pushimi Sarande

Shtepi pushimi 1+1,sallon-kuzhine,dhome gjumi, banjo, me kondicioner sobe me furre, frigorifer, lavatrice, pra te gjitha pajisjet qe mund tju nevojiten ne nje shtepi!

është lexuar 54 herë (1 herë sot)

plazh pushime sarande dhoma

40 €

Apartamente me qera per pushime Sarande

Apartamente me qira ditore ne Sarande. – Dhoma e ndenjes eshte e pajisur me aneks te kompletuar me orendite e kuzhines me + furre gatimi. […]

është lexuar 207 herë (0 herë sot)

2,000 LEK

Gazonier me qera Skele Vlore (15 korrik – 1 shtator)

Jepet gazonier me qera per periudhen e plazhit NGA data 15 korrik deri ne 1 shtator. Kushtet Jane shume te mira, apartament i ri, ne […]

është lexuar 55 herë (0 herë sot)

DSC00798

40 €

Apartamente me qera Sarande, ne rrugen Turizem-Kanali Cukes,mbi Mango beach...

Apartamentet ndodhen ne rrugen Turizem-Kanali Cukes,mbi Mango beach.Apartamentet jane te pajisura ne menyre bashkohore me te gjitha pajiset e reja si air-condition,wifi etj pajisjet e […]

është lexuar 60 herë (0 herë sot)

image-0-02-05-96f2f3166c7488d5387df34e87db3055e36b9ec827e58c39dc890ae4d78103e7-V

 

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore, prane detit

Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe perbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate […]

është lexuar 59 herë (0 herë sot)

20170623_150005

40 €

Shtepi pushimi ne Shengjin

Leshoj shtepi pushimi ne Shengjin Lezhe, 60 metra katror dhe me te gjitha kushtet e mundeshme. Shtepia gjendet ne rrugen nene teresa prane hotel vittoria.per […]

është lexuar 93 herë (1 herë sot)

IMG_2805

1,500 LEK

dhome plazhi ne hamallaj me qera

dhome plazhi ne hamallaj-hidrovor 5min larg nga bregu deti e pershtatshme per nje cift me femi

është lexuar 93 herë (0 herë sot)

20 €

Japim me qera apartamet/penthouse te Shkembi i Kavajes, Durres

Japim me qera apartament pushimi ne Durres tek Shkembi i Kavajes sa kalon Plepat kthesa e pare.70m 1+1 me verande te madhe dhe kondicioner.Kati 5 […]

është lexuar 72 herë (0 herë sot)

IMG-20170625-WA0061

25 €

Sarande apartament 1+1 per pushime

Apartamente 1+1 ne nje vile 3 kateshe ne hyrje te qytetit, 5 min larg detit dhe qendres me makine, me pamje mahnitese te detit.

është lexuar 90 herë (0 herë sot)

5766b611087c73d78b987b38d

30 €

Okazion Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande

Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepet me 20 euro nata nga 35. Jepet […]

është lexuar 77 herë (0 herë sot)

Faqe 3 nga 5 1 2 3 4 5

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë