Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Shtëpi pushimi (23)

35 €

APARTAMENTE PER PUSHIME

Ofrojme apartamente me qera per pushime verore. Apartamentet jane te pajisur me guzhine, ajer te kondicionuar dhe parkim falas. Ndodhemi 100 m nga qendra e […]

63 herë e lexuar, 0 herë sot

1b08106b-df7a-44ed-918a-b89b36034897

2,500 LEK

Shtepi Pushimi Plazhi ne Gjirin e Lalzit

Gjendur mes nje mjedisi paqesor dhe te gjelberuar, kjo shtepi pushimi ne Gjirin e Lalzit, Hidrovor eshte thjeshte e mrekullueshme . Shtepia me 1 sallon […]

60 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_20170618_195117

27 €

Shtepi pushimi apartament 1+1 ne plazhin e Shengjinit

Apartament 1+1 me siperfaqe 69m2 me te gjita kushtet perfshi: Kondicioner Internet 20 Mbs Tv (digitalb) Pamje nga deti 70m distance nga deti Te gjithe […]

87 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG-20170703-WA0006

 

Shtepi Pushimi ne Orikum, te mobiluara, parking, 50 m larg detit

Jepen me qera per pushime apartamente 1+1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhe 50m larg detit kane te […]

104 herë e lexuar, 0 herë sot

20170715_124717

50 €

Shtepi me qera ne orikum

Shtepi me qera 2+1. Shtepia eshte e mobiluar dhe ka cdo gje te nevojshme. Shepia ka pamje nga deti dhe nga porti i jahteve ne […]

128 herë e lexuar, 0 herë sot

3,000 LEK

Shtepi pushimi ne qytetin e vlores 5 minuta larg detit

jepet me qira shtepi per sezonin veror , 1+1 e pershtatshme per 4 persona , dhome gjumi dhome ndenie ambjent gatimi ballkon , kushte mjaft […]

44 herë e lexuar, 0 herë sot

20170707_211034

30 €

Shtepi pushimi Sarande

Shtepi pushimi 1+1,sallon-kuzhine,dhome gjumi, banjo, me kondicioner sobe me furre, frigorifer, lavatrice, pra te gjitha pajisjet qe mund tju nevojiten ne nje shtepi!

77 herë e lexuar, 0 herë sot

2,000 LEK

Gazonier me qera Skele Vlore (15 korrik – 1 shtator)

Jepet gazonier me qera per periudhen e plazhit NGA data 15 korrik deri ne 1 shtator. Kushtet Jane shume te mira, apartament i ri, ne […]

69 herë e lexuar, 0 herë sot

DSC00798

40 €

Apartamente me qera Sarande, ne rrugen Turizem-Kanali Cukes,mbi Mango beach...

Apartamentet ndodhen ne rrugen Turizem-Kanali Cukes,mbi Mango beach.Apartamentet jane te pajisura ne menyre bashkohore me te gjitha pajiset e reja si air-condition,wifi etj pajisjet e […]

82 herë e lexuar, 0 herë sot

image-0-02-05-96f2f3166c7488d5387df34e87db3055e36b9ec827e58c39dc890ae4d78103e7-V

 

Apartament 2+1 per pushime ne Vlore, prane detit

Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe perbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate […]

80 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 3 1 2 3

Të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë