Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Qira (1550)

20991267_10214722974574419_1756552010_o

330 €

Apartament 2+1, Rruga e Bogdaneve

ONLINE tani

Apartamenti gjendet në një zone mjaft të mire dhe të preferuar për banim në afërsi të Rrugës së Kavajës tek Rruga e Bogdanëve. Është I […]

është lexuar 11 herë (2 herë sot)

21037701_10214732864861670_941957992_o

188 €

Apartament 2+1, Yzberisht

ONLINE tani

Disponojmë apartament me qera në një zone të preferuar për banim në yzberisht. Apartamenti është I pozicionuar në katin e tetë të një pallati të […]

është lexuar 13 herë (2 herë sot)

21037677_10214733059146527_1292929530_o

400 €

Apartament 2+1, RRuga e Elbasanit

ONLINE tani

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është në afëri të qendres së Tiranës tek Rruga e Elbasanit përballë “Intesa San Paolo Bank”. Apartamenti gjendet në […]

është lexuar 10 herë (2 herë sot)

21015182_10208458883864455_328088129_n

400 €

Apartament 2+1, Qender

ONLINE tani

Disponojmë apartament me qera në qendër të qytetit të Tiranës pas “Raiffeisen Bank”. Është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri […]

është lexuar 7 herë (1 herë sot)

4486751e-7060-4853-9a34-b7675633d432

350 €

Jepet Apartament 1+1 me Qera ne Bllok, Tirana, Qera

ONLINE para 54 minuta

Jepet Apartament 1+1 me Qera ne zonene Bllokut. Apartamenti ndodhet tek Rruga Vaso Pasha, Bllok. Eshte i vendosur ne kat te 3-te. Cmimi i qerase […]

është lexuar 158 herë (1 herë sot)

95b872da-045a-42be-92d4-0ffc81f7609e

900 €

Jepet Zyre me Qera ne Zonen e Bllokut. 900 eu/muaj, Qera, Tirana

ONLINE para 54 minuta

Jepet Zyre me Qera ne Zonen e Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe ndodhet tek Rruga Vaso Pasha, ne Bllok. Ndodhet ne […]

është lexuar 120 herë (1 herë sot)

b1f35405-6db0-4af4-b1f7-f2aca604264f

33,000 LEK

Jepet Apartament 2+1 me Qera (33.000 Leke/muaj), Tirana, Qera

ONLINE para 54 minuta

Jepet Apartament 2+1 me Qera tek Rruga Irfan Tomini, Diplomat 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-t. Cmimi eshte 33.000 leke ne muaj. (I Diskutueshem) […]

është lexuar 161 herë (1 herë sot)

ea0aea59-7a95-4d97-b5a0-05f52c234aae

35,000 LEK

Super apartament me Qera tek Kopshti zoologjik, Tirana, Qera

ONLINE para 54 minuta

Jepet Super apartament me Qera tek Kopshti zoologjik Apartamenti eshte 127 m2 + 80m2 Verande. Apartamenti eshte i lyer dhe me kundrabufe Cmimi eshte 35000 […]

është lexuar 174 herë (2 herë sot)

2c33978c-b9ba-4504-b85a-de2ec2c1317c

300 €

Jepet Super Apartament me Qera te Kompleksi Grek, Tirana, Qera

ONLINE para 54 minuta

Jepet apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Grek, Kopshti Zoologjik Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne kat te 2-te. Cmimi eshte 300 euro ne […]

është lexuar 147 herë (1 herë sot)

6828b49e-a2e2-40db-b3b6-c25f20517a0d

1,400 €

Jepen Zyra me Qera ne Zonen e Bllokut, Qera, Tirana

ONLINE para 54 minuta

Jepen Zyra me Qera ne Bllok Zyra 1 — Ndodhet ne kat te 1, siperfaqja eshte 320 m/2 dhe cmimi eshte 3200 euro ne muaj. […]

është lexuar 141 herë (1 herë sot)

Faqe 3 nga 155 1 2 3 4 5 155

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë