Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Qira (1496)

16839464_12344548599_Q08lJ

600 €

Dyqan Parku i Autobuzave

Disponojmë ambjent me qera, në një zonë mjaft të preferuar, tek Rruga e Kavajës, pranë Parkut të Autobuzave. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 56 m2, […]

është lexuar 53 herë (4 herë sot)

16788063_13356308864_SKq4z

500 €

Apartament 2+1 Rruga e Kavajes

Apartamenti 2+1 ndodhet tek rruga e Kavajës te spitali Gjerman,një zonë mjaft e zhvilluar dhe e qetë. Ndodhet në katin e 8 të një pallati […]

është lexuar 46 herë (2 herë sot)

16804901_12313640902_zcg5n

100,000 €

Lokal Unaza e Re

Lokali ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, pranë restorant Unikut tek Unaza e Re,ka një sipërfaqe të bollshme prej 64 m2. Lokali […]

është lexuar 49 herë (2 herë sot)

17028826_14330382500_yNyk7

180 €

Apartament 2+1 Unaza e Re

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë 2 Rrotondove, një zonë e preferuar dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim […]

është lexuar 65 herë (2 herë sot)

16931116_10158282037_p8HD3

1,800 €

Vile Rruga e Elbasanit

Vila ndodhet në një zonë të preferuar dhe të shumë të frekuentuar, pranë Ambasadës Amerikane, tek Rruga e Elbasanit. Është 2 katëshe dhe ka një […]

është lexuar 47 herë (3 herë sot)

16990901_12420575958_xqx31

260 €

Apartament 2+1 Unaza e Re

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë 2 Rrotondove, një zonë e preferuar dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim […]

është lexuar 63 herë (3 herë sot)

17091046_1245287015540028_292429973_o

240 €

Apartament 1+1 Qender

Disponojmë apartament 1+1 në Qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe shpërndarje fantastike […]

është lexuar 78 herë (3 herë sot)

16763477_10158226585_f95al

2,000 €

Ambjent, Liqeni Artificial

Jepet me qera ambjent tek Liqeni Artificial kati -1, 640m2,lartësia 3, aspirim kondicionim me sistem qëndror, akustika e izoluar, strip nuk i intereson. Jepet për […]

është lexuar 58 herë (3 herë sot)

1,500 €

Ambjent Pallati me Shigjeta

Disponojmë ambjent me sipërfaqe të bollshme dhe lokacion fantastik në një zonë të frekuentuar,tek Pallati me Shigjeta . Ambjenti është i ndarë në dy hapsira […]

është lexuar 47 herë (2 herë sot)

700 €

Ambjent Pallati me Shigjeta

Disponojmë ambjent me qera, në një zonë mjaft të preferuar dhe të qetë, pranë Pallatit me Shigjeta. Ambjenti ka një sipërfaqe të bollshme prej 159 […]

është lexuar 49 herë (2 herë sot)

Faqe 3 nga 150 1 2 3 4 5 150

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 10/03/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Si ta mirëmbani makinën

  prej në 08/03/2017 - Comments Off on Si ta mirëmbani makinën

  Mirëmbajtja e makinës jo vetëm i paraprin ndonjë defekti të mundshëm, por është më e sigurt për ju dhe të tjerët. Një makinë e mbajtur mirë, me të gjitha shërbimet e kryera në kohën e duhur, do të jetë gjithashtu më e vlefshme edhe kur ta shisni.   Nëse blini një makinë të përdorur ose […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 05/03/2017 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

 • Pse është i nevojshëm marketingu?

  prej në 02/03/2017 - Comments Off on Pse është i nevojshëm marketingu?

  Suksesi i çdo biznesi qëndron në fushën e marketingut. Sektorët që mbulon një marketing i mirë janë: reklamat, promovimet, marrëdhëniet me publikun dhe shitjet. Po çfarë bën marketingu në të vërtetë? Marketingu është një proces që trajton një shërbim apo një produkt dhe më pas e promovon drejt çdo konsumatori të mundshëm. Nëse nuk bëni […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë