Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Ambjent biznesi (43)

20180325_174626

140 €

Jepet dyqan me qera tek kompleksi Tower Bridge

Jepet dyqan me qera tek kompleksi Tower Bridge, 28m2. Dyqani esht tek kati i pare, dhe eshte i shkelqyer per cdo lloj biznesi.

165 herë e lexuar, 1 herë sot

Auto-Skicë

50,000 LEK

Magazine me Qera

Jepet me qera magazine me siperfaqe ndertese 360 m2 dhe siperfaqe trualli 720 m2,magazina eshte e rikonstruktuar dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Pozicionohet ne […]

280 herë e lexuar, 0 herë sot

BCEP2792

2,500 €

Jepet me qera magazine ne autostrade

Jpet me qera magazina, 1200m2 toke, 530m2 ndertese, 4,2 m lartesi. Ambjenti eshte i pershtatshem per dhoma frigoriferike, magazinime, etj.

161 herë e lexuar, 1 herë sot

F43D0F6E-7389-4BBE-8051-DB35B7B527FA

13,000 €

Bar Restorant Piceri

Bar Restorant Piceri te Shkembi i Kavajes,Durres! Biznesi ndodhet ne vijen e pare bregdetare. Ka nje sip mbi 200 m2 dhe hapersire rere me 50 […]

181 herë e lexuar, 1 herë sot

800 €

Hapesire me qera ne Rrugen e Dibres

Ambjenti ndodhet ne Rrugen e Dibres, Kompleksi Halili, perballe Viles gold ngjitur me CONAD. Ka pamje dhe hyrje nga rruga kryesore, dere xhami, dhe ndodhet […]

157 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG-5cae982e08ffc1ee5217f8c23e054140-V_resized-3

800 €

Jap me qera ambjent (bar kafe)

Jap me qera ambient aktualisht bar kafe ka 8vjet ambienti brenda 72m lulishtja përpara mbi 100m me pronar privat që njihet nga shteti(bashkia) Jepet me […]

648 herë e lexuar, 0 herë sot

45,000 LEK

JEPET DYQAN ME QERA

Jepet dyqan me qera siperfaqja 25m2+tualet, ne Bulevardin Bajram Curri, perballe ish ATSH, prane Xhamise te Tabakeve. Cmimi 45000 leke te reja, kontakt 0696679791

141 herë e lexuar, 0 herë sot

5

5,000 €

Jepet me qera Ambjent Biznesi Autostrada TR-DR

Jepet me Qera nje ambjent i gjendur ne autostraten TIRANE-DURRES, KM 6. Ambjenti ka një 1000 m2, e organizuar sipas një skeme të duhur për […]

133 herë e lexuar, 1 herë sot

FF07F770-7256-43C3-B708-9673AC383611

450 €

Dyqan 97 m² me qira

Ambjent sherbimi me qera 97 m2, dyqan lokal Unaza e Re, prane Astirit Jepet me qera dyqan ne nje objekt te ri, i ndodhur tek […]

264 herë e lexuar, 2 herë sot

0c1ddbef-5737-af28-b469-0b85b77bd96a

2,600 €

Jepet me qira Ambjent per zyer ne Bllok

Jepet me Qira ambjent per ZYRA ne Bllok 300m2 Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te bllokut . Hapsira perbehet nga : […]

136 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 3 nga 5 1 2 3 4 5

Kërko me detaje

    1.  
    2.  
    3.  
    1.  
    2.  
    3.  
    4.  
    5.  
    6.  
    7.  
    8.  
    9.  
    10.  
    11.  
    12.  
    13.  
    14.  
    15.  
    16.  
    17.  
    18.  
    19.  
    20.  
    21.  
    22.  
    23.  
    24.  
    25.  
    26.  
    27.  
    28.  
    29.  
    30.  
    31.  
    32.  
    33.  
    34.  
    35.  
    36.  
    37.  
    38.  
    1.  
    2.  
    3.  
    4.  
    5.  
    6.  
    7.  
    8.  
    9.  

Info-treg

  • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

    by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

    Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

  • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

    by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

    Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

  • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

    by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

    Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

  • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

    by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

    Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

  • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

    by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

    Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë