Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Ambjent biznesi (465)

600 €

Ambjent Me Qera

Disponojmë ambjent në një nga zonat më të preferuara të qytetit pranë Restorant Il Gusto, në Qëndër. Ambjenti ndodhet në katin 2 banim të një […]

është lexuar 80 herë (0 herë sot)

20891446_10210158077934864_477792242_n

550 €

Ambjent Komuna E Parisit

Ambjenti është i pozicionuar në një nga zonat më të preferuar të Tiranës,tek Stadiumi Dinamo , Komunës së Parisit. Objekti ndodhet në katin e 4 […]

është lexuar 40 herë (1 herë sot)

19619651_1634722249880151_431864795_o

400 €

Ambjent, Komuan E Parisit

Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, buzë rruge, në zonën e Komunës së Parisit. Ambjenti ka një sipërfaqe të brendëshme prej […]

është lexuar 115 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë

800 €

Dyqan, Unaza e Re

Disponojmë ambjent në një zonë të preferuar dhe te qetë, tek Rruga Teodor Keko, në zonën e Unazës së Re. Ambjenti ndodhet në katin 0 […]

është lexuar 128 herë (0 herë sot)

DSC_0354

190 €

Ambjent, Rruga E Elbasanit

Dyqan dispozicion një zonë e preferuar dhe frekuentuar, në Departamentin e Thesarit. Dyqani ka një sipërfaqe të brendshme sipërfaqe prej 20 m2 është e vendosur […]

është lexuar 95 herë (0 herë sot)

19807736_1644629188889457_905479896_o

1,500 €

Ambjent Zyrash, Kodra E Diellit

Disponojmë ambjent me qera,buzë rruge, në një zone të qetë dhe të sigurt, pranë Kodrës së Diellit. Ambjenti ndodhet ne katin e 2, ka një […]

është lexuar 95 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë

1,100 €

Ambjent Zyrash, Sheshi Willson

Disponojmë ambjent në një nga zonat më të preferuara të qytetit pranë Sheshit Ëillson. Ambjenti ndodhet në katin 2 në pozicion strategjik me pamje nga […]

është lexuar 94 herë (0 herë sot)

20117308_1647020115317031_1964414273_n

165 €

Ambjent, Komuna E Parisit

Disponojmë dyqan në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, , në zonën e Komunës së Parisit. Ambjenti ndodhet ne pozicion strategjik, ka një sipërfaqe […]

është lexuar 101 herë (0 herë sot)

19250242_10158890604525367_1148037850_o

2,000 €

Ambjent, Liqeni I Thatë

Disponojmë ambjent me sipërfaqe të bollshme dhe lokacion fantastik me pamje nga Liqeni, në një zonë të qetë dhe të preferuar. Ambjenti ndodhet ne katin […]

është lexuar 112 herë (0 herë sot)

19401108_10202957770942086_1785647067_o

230 €

Ambjent, Ruga Sami Frasheri

Disponojmë ambjent në një zonë të preferuar dhe të sigurt, në Rrugën Sami Frashëri. Ambjenti ndodhet në katin -1, ndodhet ne pozicion strategjik me pamje […]

është lexuar 204 herë (0 herë sot)

Faqe 2 nga 47 1 2 3 4 47

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë