Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Ambjent biznesi (529)

95b872da-045a-42be-92d4-0ffc81f7609e

900 €

Jepet Zyre me Qera ne Zonen e Bllokut. 900 eu/muaj, Qera, Tirana

ONLINE para 15 minuta

Jepet Zyre me Qera ne Zonen e Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe ndodhet tek Rruga Vaso Pasha, ne Bllok. Ndodhet ne […]

është lexuar 120 herë (1 herë sot)

6828b49e-a2e2-40db-b3b6-c25f20517a0d

1,400 €

Jepen Zyra me Qera ne Zonen e Bllokut, Qera, Tirana

ONLINE para 15 minuta

Jepen Zyra me Qera ne Bllok Zyra 1 — Ndodhet ne kat te 1, siperfaqja eshte 320 m/2 dhe cmimi eshte 3200 euro ne muaj. […]

është lexuar 141 herë (1 herë sot)

231862-500x375

250 €

JEPET ME QERA DYQAN. Rruga Mihal Grameno

ONLINE para 2 orë

Shitet ose Jepet me qera dyqani.kati 1 pare 70 m2 + 30 m2 verande te rregjistruara ne certifikate . Pallat I ri . 200m mbi […]

është lexuar 1786 herë (1 herë sot)

12516517_10206608512346120_910555496_n

430 €

Ambjent 430m2 ne rrugen Transballkanike 1 euro per m2

ONLINE para 13 orë

Zona/Rruga : Transballkanike Jap me qera ambjent me nje siperfaqe 430 m/2 ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Transballkanike ne […]

është lexuar 2057 herë (1 herë sot)

20170616_202153

15,000 LEK

Rruga jordan misja jepet me qera ambjent biznesi

ONLINE para 30 minuta

Ruga:jordan misja (ruga burgut)(kafe kaci)jepet me qera ambjent biznesi sip:10 m2

është lexuar 69 herë (1 herë sot)

Para

15,000 LEK

Jap me qera 2 Dyqane kati i pare

ONLINE para 18 orë

Jap me qira 2 DYQANE (ambjente bisnesi) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimet te arsyeshme.Dyqanet ne buze te rruges kryesore tek Gjyqi i vjeter. […]

është lexuar 6 herë (2 herë sot)

20631540_1567196909957835_1267667201_n

700 €

Ambjent, Stadiumi Dinamo

ONLINE para 17 orë

Ambjenti pozicionohet në një zonë e preferuar dhe frekuentua, buzë rruge pranë Stadiumit Dinamo. Ambjenti ndodhet në katin e parë banim, ka një sipërfaqe të […]

është lexuar 17 herë (0 herë sot)

1,500 €

Ambjent Kompleksi Dinamo

ONLINE para 17 orë

Disponojmë ambjent në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, buzë rruge, pranë Kompleksit Dinamo. Ambjenti ndodhet në katin e 1, ka një sipërfaqe të […]

është lexuar 12 herë (0 herë sot)

19205058_1477693595628880_1135152623_o

1,500 €

Ambjent, Stadiumi Dinamo

ONLINE para 17 orë

Disponojmë ambjent me sipërfaqe të bollshme dhe lokacion fantastik në një zonë të frekuentuar dhe të preferuar, pranë Stadiumit Dinamo. Ambjenti ndodhet në katin -1, […]

është lexuar 128 herë (0 herë sot)

18575042_1448007048597535_1417191751_o

3,000 €

Lokal, Bulevardi Zogu I I

ONLINE para 17 orë

Lokali ndodhet në pozicion strategjik në një zonë të frekuentuar dhe të preferuar tek Bulevardi Zogu i I. Biznesi është në gjendje aktiviteti,i areduar në […]

është lexuar 198 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 531 2 3 53

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë