Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Dhoma plazhi (25)

10401466_486884288078649_3611937363050279983_n3-150x150

1,500 LEK

Dhoma me qera (Guest House Hoxha)

Nese jeni te interesuar te kaloni pushimet ne qytetin e bukur te Durresit ne ju japim mundesine qe pushimet tuaja te kushtojne shume pak. Cmimet […]

884 herë e lexuar, 1 herë sot

Screenshot_2017-07-28-22-21-53

2,500 LEK

DHOMA PLAZHI. 1+1. E KOMPLETUAR, ORIKUM

DHOMA PLAZHI NDODHEN NE ORIKUM 1+1 E KOMPLETUAR KUZHINE ME KORENT DRITA E UJE 24 ORE PARKIM PER MAKINEN

67 herë e lexuar, 0 herë sot

2,000 LEK

Dhoma plazhi me qera ne Vlore

Japim dhoma te kompletuar me qera ne Vlore. Per me shume informacion na kontaktoni ne 0695878224

82 herë e lexuar, 0 herë sot

WP_20161230_17_30_49_Pro

40 €

SHENGJIN DHOMA ME QIRA PER PERIUDHEN 8 GUSHT- 15 SHTATOR !

DHOMA ME QIRA PER PERIUDHEN 8 GUSHT – 15 shtator ! minimumi qendrimit 7 nete ! Jane 2 miniapartamente !Jane te kompletuara me guzhine , […]

115 herë e lexuar, 0 herë sot

68a37956-58e8-4d07-85a2-83191f555d02

25,000 LEK

Shtepi pushimi Uje i Ftohte, Vlore

Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: […]

92 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_1970

2,500 LEK

Dhoma Plazhi te Uji i Ftohte, Vlore

Shtepia Ndodhet me pamje nga deti as 200m larg tij.Shtepia esht me te gjitha kushtet e pershtateshme dhe ambjente shlodhese dhe relaksuese me parkim e […]

116 herë e lexuar, 0 herë sot

2,500 LEK

Shpi me qira per pushime, Sarande

Japim ambjet me qira;dhome e kompletuar me ambjet per te gatuar. NDODHET 80metra mbi det. ME PAMJE NGA deti.Per me shume info na kontaktoni.

123 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-20170625-WA0057

25 €

Saranda – Apartamente me pamje nga deti duke filluar nga 25€

Apartamente 1+1 me 25-30€ dhe apartamente 2+1 me 40-50€. Pamje magjepese e gjithe qytetit, detit dhe ishujve te korfuzit. Lagje e qete ne hyrje te […]

125 herë e lexuar, 0 herë sot

20046133_712747982243824_1402170319_n

2,000 LEK

Vlore, hyrje plazhi ne zonen e plazhit te vjeter

ofrojme hyrje plazhi ne zonen e plazhit te vjeter, te mobiluara me te gjitha kushtet dhe te pajisura me kondicioner, hyrjet ndodhen 200 m larg […]

89 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_3522

20 €

Apartamente per plazh, garsioniere dhe hyrje 1+1 per 2 – 8 persona

Ofrojme apartamente per plazh,garsioniere dhe hyrje 1+1 me kapacitet nga 2 deri ne 8 persona. Mobilimi i ri me te gjitha kushtet e nevojshme perfshire […]

113 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 3 1 2 3

Të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë