Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Apartamente (71)

P1170981

45 €

Apartamente me qera per pushime ne Sarande

Apartament per pushime ne Sarande – Shqiperi Qyteti: Sarande Rruga Mitat Hoxha < Lagjia nr 4 Koder ————————————————– ————————————————– — Ky apartament rekomandohet për: një […]

163 herë e lexuar, 0 herë sot

P1220466

45 €

Apartament per pushime ne Sarande – Shqiperi

Apartament per pushime ne Sarande – Shqiperi Qyteti: Sarande Rruga Ismail Qemali ————————————————– ————————————————– — Ky apartament rekomandohet për: një çift, ose një familje prej […]

225 herë e lexuar, 0 herë sot

300 €

OKAZION !! JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 PER STUDENTE prane kolaudimit europian

OKAZION !! JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 PER STUDENTE ,80M2,KATI I PARE, E KOMPLETUAR,KONDICIONER,KUZHINE E KOMPLETUAR,TV PLAZMA,SOBE,TUALET I MADH ME DUSH DHE VASKE,INTERNET DHE WIFI, […]

224 herë e lexuar, 0 herë sot

15,000 LEK

Jap garsoniere me qera

Ndodhet ne afersi me qytetin e studentit.Ndertesa eshte e re dhe e izoluar nga faktoret e jashtem si zhurmat ,i nxehti.Hyrja esht ne kat te […]

551 herë e lexuar, 1 herë sot

20,000 LEK

Apartament 1+1+aneks me qera

Jap apartament 1+1 me qera Ndertesa ndodhet prane qytetit te studentit.Ajo esht e izoluar nga faktoret e jashtem si zhurmat nxehtesia dhe i ftohti.Hyrja eshte […]

334 herë e lexuar, 0 herë sot

WhatsApp Image 2018-06-30 at 18.14.25

38,000 LEK

Apartament me Qera tek Zogu i Zi

Tek Zogu i Zi, siper Cafe Bar Chloe, jepet me qera Apartament. ne kt. 10, me ashensor, 1+ 1 + 2 Ballkone dhe Tualet i […]

319 herë e lexuar, 0 herë sot

25,000 LEK

Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 25.000 Leke

Jap me qera, apartament dhome e guzhine + tualet, ballkon, e mobiluar, kati i trete i nje vile 3 kateshe, qeraja 25 000 lek / […]

458 herë e lexuar, 0 herë sot

17,000 LEK

Jepet apartment me qera per afat te gjate rrota e kuqe plazh

Jepet apartment me qera per afat te gjate,kati i par i banimit, rrota e kuqe plazh! I mobilimi eshte i ri dhe shum komod

272 herë e lexuar, 0 herë sot

DBFA4A0B-39E2-43E0-B92B-7450A3B81ACC

30,000 LEK

Qender rruga FORTUZI 1 + 1 = 53-m/2 i Mobiluar

1 + 1 = 53-m/2 i Mobiluar dhe sapo Restauruar plotesisht…. gjithashtu disponon depozite uji personale dhe VEND-PARKIMI te garantuar

401 herë e lexuar, 0 herë sot

291C447C-300C-4350-98C3-3533C07D6364

30,000 LEK

Qender rruga FORTUZI 1+1=53 M i Mobiluar

Apartamenti i mobiluar dhe i restauruar tersisht…. gjithashtu disponon depozite uji personale dhe vend-parkimi te garantuar….

275 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 3 nga 8 1 2 3 4 5 8

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë