Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 3+1 & më të mëdha (38)

29fbb249-1dc9-352e-7c83-0d27849bd94d

500 €

3+1 me qira i mobiluar prane kompleksit Delijorgji

Jepet me qira apartament i mobiluar 3+1 prane kompleksit Delijorgji dhe Tiranes se re! Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume bashkohore dhe cilesore me […]

25 herë e lexuar, 0 herë sot

1

44,000 €

Apartament 3+1 në shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 72m² dhe me adresë: rruga “Mehmet Pashë Plaku”, Perash (përballë Medresesë). Apartamenti […]

36 herë e lexuar, 0 herë sot

WhatsApp Image 2017-09-07 at 09.48.23

800 €

Apartament 3+1 per qira tek Rruga Elbasanit

Jepet me qira apartament 148 m2, me 3 dhoma gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje,2 tualete dhe 3 ballkone me pamje nga Parku kombetar. Apartamenti eshte […]

22 herë e lexuar, 0 herë sot

KORRIDORI

250 €

Apartament me qera rruga Naim Frasheri Mbas ambasades kineze

Jepet me qera apartament ne Rrugen Naim Frasheri Tek Mozaiku i Tiranes, mbas ambasades Kineze afer Zogut te Zi.. Apartamenti ka sip.100m2 ka nje Guzhine […]

17 herë e lexuar, 0 herë sot

8

700 €

Jepet Apartament 3+1+2 Tualete ne rrugen Him Kolli!

Jepet me qira Apartament 3+1+2 Tualete ne rrugen Him Kolli shume prane rruges se kavajes me siperfaqe totale prej 110 m2 dhe siperfaqe te brendeshme […]

80 herë e lexuar, 0 herë sot

1

500 €

Apartament 3+1 me Qera Kodra e Diellit 500 Euro

Rruga Kodra e Diellit – 50 m nga Rezidenca Kodra e Diellit dhe Universiteti i New York Kati 4 , 120 m2 , 2 Tualete […]

51 herë e lexuar, 0 herë sot

image_14

1,500 €

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshti...

Tirane, Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Selite e Vjeter, prane Kopeshtit Botanik. Apartament 3+1+dhome gatimi+2WC+1verande, me siperfaqe banimi 200m2 dhe verande me siperfaqe […]

104 herë e lexuar, 1 herë sot

1

1,100 €

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II.

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Papa Gjon Pali II. Apartament me siperfaqe 137m2, I shtruar me pllake dhe parket, ndodhet ne nje […]

77 herë e lexuar, 1 herë sot

900 €

Jepet me qera apartament prane qendres NOBIS

Jepet me qera apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Parkut te Liqenit Artificial. Aparatmenti eshte i organizuar ne nje ambjent […]

133 herë e lexuar, 0 herë sot

40,000 LEK

Apartament me qera prane 21 dhjetorit, 50 m poshte postes, 110 m²

Jepet shtepi me qera i pershtatshem per nje familje te madhe ne numer prane zones se 21 dhjetorit,50 metra poshte postes,110 metra katrore,me hyrje nga […]

106 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë