Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 3+1 & më të mëdha (38)

16144761_10154961844_h2i5d

400 €

Apartament 4+1, Blv Gjergj Fishta

Vendi ku ndodhet apartament të krijon aksesin në shumë facilitate të zonës ku ndodhet, Bulevardi Gjergj Fishta, pranë Gjykatës së Faktit të Rrethit Tiranë. Ndodhet […]

289 herë e lexuar, 0 herë sot

16122040_10154962020_SpVHf

750 €

Apartament 3+1, 9 Kateshet

Apartamenti ndodhet në zonën më pranë qendrës së Tiranës , te 9 Katëshet. Gjendet në katin e 11 të një pallati të ri me sipërfaqe […]

183 herë e lexuar, 0 herë sot

16128247_10206908765232458_1203151108_n

800 €

Apartament 3+1, prane Vilave Amerikane

Disponojmë një apartament me qera në një zonë shumë të qetë dhe shumë të sigurt të Tiranës, në Sauk pranë Vilave Amerikane. Ndodhet në katin […]

173 herë e lexuar, 0 herë sot

21741590_133839507236514_1452752396_n

500 €

Apartament 3+1, Zogu i Zi

Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar, të preferuar për banim dhe në afërsi të qendrës së Tiranës. Është I pozicionuar në katin e […]

103 herë e lexuar, 0 herë sot

Auto-Skicë

500 €

Apartament 3+1, tek Blloku

Apartamenti ndodhet tek Ish Blloku , një zonë mjaft e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e 3 të një pallati me punime cilësore. […]

394 herë e lexuar, 0 herë sot

Auto-Skicë

550 €

Apartament 3+1, Rruga e barrikadave

Apartamenti ndodhet shumë pranë faciliteteve të nevojshme për jetesën, Rruga e Barrikadave. Gjendet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe të […]

201 herë e lexuar, 0 herë sot

21017665_10159125571270368_524343917_o

500 €

Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit

Apartamenti ndodhet në një zone të qetë dhe mjaft të preferuar për banim në afërsi të “Lion Park” tek Rruga e Elbasanit. Gjendet në katin […]

47 herë e lexuar, 1 herë sot

21015224_1525720120822592_1793024387_n

140 €

Apartament Duplex, Rruga e Kavajes

Apartamenti gjendet në një prej zonave të preferuara për banim dhe në afërsi të qendrës së Tiranës tek Rruga e Kavajës. Është I pozicionuar në […]

260 herë e lexuar, 1 herë sot

Auto-Skicë

500 €

Apartament 3+1, Rezidenca Kodra e Diellit

Apartamenti ndodhet te Rezidenca Kodra e Diellit 1, një zonë e qetë dhe e sigurt e Tiranës. Ka sipërfaqe mjaft të bollshme dhe organizim shumë […]

378 herë e lexuar, 0 herë sot

20170928_190231ndertesa

350 €

Jap me qera 2+1+1 (3+1) superluks rr. ferit xhajko 115 m2 bruto

Adresa : Rruga Ferit Xhajko Nr. 49/1, 300 m nga restorant durresi dhe 700 m nga bulevardi i madh Jepet me qera apartament i ri […]

97 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4

Të sponsorizuara

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë