Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për 3+1 & më të mëdha (100)

14808857_10209313784914790_1881226274_o

1,200 €

Jepet me qera Duplex brenda tek Kodra e Diellit, Tirana, Qera

Brenda Rezidences Kodra e Dielli jepet me qera apartament Duplex me nje sallon te madh, Kuzhina e veçuar nga Salloni, 2 dhoma gjumi te arreduar […]

është lexuar 502 herë (1 herë sot)

04e27cdd-237f-44d2-b659-d6d21bed3abc

700 €

Jepet Papafingo me Qera tek Kopshti Botanik, Tirana, Qera

Jepet Papafingo me Qera tek Kopshti Botanik. Apartamenti eshte 3+1, ndodhet ne kat te 6 dhe ka nje verande te bollshme. Ka nje siperfaqe prej […]

është lexuar 222 herë (0 herë sot)

19126098_1474400315958208_1283749434_o

700 €

Apartament 4+1 Bulevardi Bajram Curri

Zona ku ndodhet apartamenti është ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një kompleksi më punime të mira, […]

është lexuar 143 herë (0 herë sot)

19125387_1474403489291224_1868945437_o

700 €

Apartament 4+1 Bulevardi Bajram Curri

Apartamenti është i pozicionuar në një zonë mjaft të zhvilluar, familjare dhe të qetë. Gjendet në katin e 10 banim të një pallati me ndërtim […]

është lexuar 153 herë (0 herë sot)

18554026_1540318752676924_2025289335_o

750 €

Apartament 3+1 Liqeni I Thatë

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e qetë, me ajër të pastër dhe ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 7 […]

është lexuar 163 herë (0 herë sot)

18448119_1574542215898155_214347469_n

450 €

Apartament 4+1 Sheshi Willson

Disponojmë apartament në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar të Tiranës, tek Sheshi Willson.Apartamenti ndodhet në katin 9 banim të një pallati me punime […]

është lexuar 302 herë (0 herë sot)

2,280 €

Apartament 3+1, Qëndër.

Disponojmë apartament në një zonë të preferuar dhe të preferuar të Tiranës, në Qëndër. Apartamenti ndodhet në katin 12 banim të një pallati me punime […]

është lexuar 168 herë (0 herë sot)

18426014_1573782542640789_1940040142_n

800 €

Apartament Duplex, Kodra E Diellit

Apartamenti që disponojmë është Duplex dhe i pozicionuar në një zonë të zhvilluar dhe të qetë. Ndodhet në katin e 3 dhe të 4 banim […]

është lexuar 269 herë (0 herë sot)

Auto-Skicë

500 €

Apartament 3+1, Bllok

Disponojmë apartament në një zonë të preferuar dhe të sigurt të Tiranës, në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin 3 banim të një pallati me punime […]

është lexuar 204 herë (0 herë sot)

500 €

Apartament 3+1 Liqeni i Thate

Zona ku ndodhet apartamenti është mjaft e qetë, me ajër të pastër dhe ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 5 […]

është lexuar 190 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 101 2 3 10

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë