Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 2+1 (140)

29,000 LEK

Jepet Shtepi me Qera 2+1 te Zogu I Zi

2+1, e mobiluar, kati i 6, pa ashensor, 75 M2, 4 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon […]

182 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_5220

350 €

Jap me qera 2+1, 95 m², Rr Don Bosko

Jap me qera apartament banimi 2+1 me siperfaqe 95 m katrore , pallat i ri i pa banuar me pare , komplet i mobiluar me […]

127 herë e lexuar, 2 herë sot

20171024_143451

650 €

Apartment for rent located in Bogdani street

The apartment is located in Bogdani street,fourth floor. The apartment has two bedrooms,two bathroom, separated kitchen, living room, dining and two balconies. The building has […]

87 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_9611

750 €

Jepet me qira apartament 2+1 te Venezia

Jepet apartament me qera, i mobiluar, dy dhoma, dy tualete, ballkon, cmimi i diskutueshem REAL ESTATE PLUS

87 herë e lexuar, 2 herë sot

190 €

Jepet apartament me qera 2+1 tek Kodra e Diellit

rane kompleksit Eleonor ne nje lagje shume te qete jepet apartament 2+1 me qera. Apartamenti ka nje hapsire te madhe prej 102 m2 dhe eshte […]

131 herë e lexuar, 1 herë sot

230 €

JEPET ME QIRA APATAMENT 2+1 I MOBILUAR

Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndejtje plus kuzhine, 2 dhoma gjumi ,1 verande dhe 1 tualet […]

167 herë e lexuar, 0 herë sot

250 €

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR “KODRA DIELLIT”

*JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJET.APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE RI ME PUNIME SUPER CILESORE SI DHE PAJISJET E FUNDIT […]

116 herë e lexuar, 0 herë sot

17,000 LEK

Apartament 2+1 lagjia 1 Maji, pallati Coupola Center

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete + 1 balkon me sip.116 m2, ne katin e 4 te pallatit Cupola Center perballe spitaleve ngjitur me Kishen […]

132 herë e lexuar, 1 herë sot

19883726_1484705268257411_2002912789_n

300 €

Apartament 2+1, Blloku

Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të preferuara në tiranë në Bllok tek rruga “Vaso Pasha”. Është I pozicionuar në katin e katërt të […]

92 herë e lexuar, 0 herë sot

19727369_1479705232090748_1260509254_o

380 €

Apartament 2+1,Kompleksi Magnet

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Parkut te Autobuzave ne rrugen Ndre Mjeda tek Kompleksi Magnet. ndodhet ne katin e peste te nje ndertimi […]

91 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 3 nga 14 1 2 3 4 5 14

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë