Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 2+1 (34)

300 €

OKAZION !! JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 PER STUDENTE prane kolaudimit europian

OKAZION !! JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 PER STUDENTE ,80M2,KATI I PARE, E KOMPLETUAR,KONDICIONER,KUZHINE E KOMPLETUAR,TV PLAZMA,SOBE,TUALET I MADH ME DUSH DHE VASKE,INTERNET DHE WIFI, […]

381 herë e lexuar, 0 herë sot

33727761_10209789883824292_1392144156427550720_n

30,000 LEK

Okazion! Me qera apartament i ri 2+1+2b plotesisht i mobiluar, 30.000/muaj

Apartament i ri. Plotesisht i mobliuar ne menyre bashkekohore me elektroshtepiake, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe kondicioner. Siperfaqja eshte 104 m2, me sallon i […]

791 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG_-7

390 €

Rruga Elbasanit,Tirane

ID E Prones : 4229070 Rruga Elbasanit, prane Deges se Thesarit, jepet me qera apartmanet, 2+1, siperfaqe 80 m2, pjeserisht i mobiluar, ballkon, kondicioner, tualet, […]

408 herë e lexuar, 0 herë sot

102259-1-640x480

310 €

Rruga Hoxha Tahsim, Tirane

ID E Prones : 4221255 Rruga Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 3, pallat i […]

382 herë e lexuar, 0 herë sot

30726261_10156308201787838_6016350519918854144_n

400 €

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Bllok

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rr Perlat Rexhepi, Bllok. Apartament me siperfaqe 82m2 i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon dhe ambient gatimi, nje […]

327 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-f0a9136ad2ed667b05ac55cd28a94b6a-V

400 €

Tirane, Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m² (Near ETC,)

The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of […]

420 herë e lexuar, 1 herë sot

1

320 €

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen Naim Frasheri

Apartamenti 2+1 lokalizohet ne nje nga zonat me te qeta rezidenciale, me akses te menjehershem ne rruget kryesore si e Kavajes, Unaze te Vogel, e […]

311 herë e lexuar, 0 herë sot

20180306_105237

30,000 LEK

Hyrje duplex me qera

Jepet me qera apartament duplex, organizuar ne sallon ndenje, ambjent gatimi ne kat te pare, dhe dy dhomat e gjumit ne kat te dyte, gjithashtu […]

631 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-6b654cfa70fc09a6c231d2bf613f9054-V

500 €

Tirane, (Shallvare) Jepet me qera Ap 2+1(2 wc) 2 ballkone.

Tirane,tek Shallvare Jepet me qera Ap 2+1(2 wc) 2 ballkone. Ap është totalisht i mobiluar. Pall Tuborg, kati 5. Pallati është i pajisur me ashensor. […]

414 herë e lexuar, 0 herë sot

28233628_1700316826696568_1819106360_n

18,000 LEK

Jap apartament me qera 2+1 ne sauk te vjeter 18000 lek/muaj

Jap me qera apartament ne zonen e saukut te vjeter,kati i dyte godine e re,me parking te brendshem.100m larg stacionit te autobuzit,Zone e qete.Apartamenti eshte […]

641 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur inter...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on 7 rregulla që duhet t’i thyesh kur intervistohesh për punë

  Intervistat mund të jenë argëtuese. Ata që kanë kaluar disa intervista e dinë se nuk ka pse të jetë një përvojë e vështirë dhe stresuese. Stigma që rrethon intervistën është se gjithmonë duhet të mendoni për të projektuar versionin më të mirë të vetes. Por, kur intervistoheni disa herë, mësoni se më shumë se çdo […]

 • Ndryshimi i çmimeve të shitjes së aparta...

  by në 29/09/2018 - Comments Off on Ndryshimi i çmimeve të shitjes së apartamenteve në Tiranë

  ZONA I Zona 1/1 Kinema “Ali Demi”, fusha e sportif, fshati Shkozë, Depo e Ujit, ishte 98,000 lekë/ m2, bëhet 97,700 lekë/m2   Zona 1 /2 Poligrafiku, Shkoza, Uzina e Autotraktorëve, fshati Shkozë, Lanabregas, Linzë, Sauk, ishte 80,000 lekë/ m2, bëhet 78,000 lekë/m2   ZONA 2 Zona 2/1 Piramida, stadiumi “Qemal Stafa”, ishte 187,000 lekem2, […]

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë