Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 2+1 (334)

1

600 €

Apartament luksoz me qera ne qender te Tiranes

Apartament me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri ne Rr. Barikada, kati i 10, me ashensor. Apartamenti perbehet nga […]

është lexuar 3948 herë (1 herë sot)

1

600 €

Apartament/zyre me qera tek Libri Universitar

Apartament 2+1 tek Libri Universitar, ambienti eshte i shfrytezueshem dhe per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi te ri. Ambienti ne […]

është lexuar 127 herë (2 herë sot)

1

35,000 LEK

Apartament me qera i pershtatshem dhe per zyre tek Komuna e Parisit

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit. Ambienti eshte i pershtatshem dhe per zyra, ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertimi te ri. […]

është lexuar 130 herë (4 herë sot)

1

800 €

Apartament 2+1 me qira ne Bllok

Apartament 2+1 me qira ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri. Ne planimetri ambienti ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, […]

është lexuar 76 herë (0 herë sot)

1

600 €

Apartament me qera ne M. Shyri

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit, perballe Taiwanit. Apartamenti ka ne planimetri 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe nje ballkon. […]

është lexuar 167 herë (0 herë sot)

1

350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e M. Shyri

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri. Ne planimetri apartamenti ka 2 dhoma […]

është lexuar 206 herë (3 herë sot)

1

900 €

Apartament modern me qira ne Bllok

Apartament luksoz me qira ne Rr. Vaso Pasha, ne Bllok. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. […]

është lexuar 57 herë (3 herë sot)

1

400 €

Apartament me qera ne zonen e M. Shyri

Apartament 2+1 me qera ne Rr. Reshit Collaku. Ambienti ka dy dhoma gjumi, nje soxhorno, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne lokacion primar […]

është lexuar 119 herë (0 herë sot)

1

350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e M. Shyri

Apartament 2+1 me qera ne zonen e M. Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Planimetria e apartamentit […]

është lexuar 152 herë (0 herë sot)

1

350 €

Apartament me qera tek sheshi “Avni Rustemi”

Apartament 2+1 me qera tek sheshi “Avni Rustemi”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri. Ambienti ka ne planimetri 2 dhoma […]

është lexuar 211 herë (2 herë sot)

Faqe 1 nga 341 2 3 34

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Suksesi i ofertave të publikuara edhe në...

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Suksesi i ofertave të publikuara edhe në rrjetet sociale

  Pjesa më e madhe e informacionit që marrim çdo ditë, i takon internetit. Hapësira e mediave klasike si: gazetat, revistat dhe televizionet, sa vjen e ngushtohet, ndërsa numri i faqeve të reja të internetit (website) bashkë me përdorimin e rrjeteve sociale, shtohen me ritme të shpejta. Në Shqipëri numri i përdoruesve të interentit që përdorin […]

 • Më të suksesshmit e 100oferta.com

  prej në 14/01/2017 - Comments Off on Më të suksesshmit e 100oferta.com

  Cilët janë publikuesit më të suksesshëm në 100oferta.com? Përgjigja është fare e thjeshtë: ata që vendosin çmime reale, foto dhe përshkrim të saktë. 100oferta.com i publikon të gjitha ofertat njësoj, asnjë nuk favorizohet më tepër ose shpërfillet më tepër. Të gjithë mund të publikojnë oferta FALAS sipas Rregullores së 100oferta.com, mund të vendosin deri në […]

 • Shfaqi ofertat përsëri në faqen e parë!

  prej në 18/09/2016 - 2 Komente

  Tashmë mund të shfaqësh ofertat e publikuara përsëri në faqen e parë, çdo 24 orë, pa pritur aprovim dhe falas. Ky është një veprim fare i thjeshtë: mjafton të klikoni vetëm një ikonë që gjendet në fund të njoftimit, ose tek paneli “Menaxhoni njoftimet” dhe automatikisht oferta ngjitet në krye të faqes së parë.     Publiko […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 17/09/2016 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është bërë faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.
- Kërko oferta thjesht, p.sh. me fjalët: kërkoj makinë me qera, kërkoj shtëpi, blej makinë të përdorur, gjej telefon, njoftime për makina, njoftime për shtëpi, dua punë, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë