Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 2+1 (33)

300 €

OKAZION !! JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 PER STUDENTE prane kolaudimit europian

OKAZION !! JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 PER STUDENTE ,80M2,KATI I PARE, E KOMPLETUAR,KONDICIONER,KUZHINE E KOMPLETUAR,TV PLAZMA,SOBE,TUALET I MADH ME DUSH DHE VASKE,INTERNET DHE WIFI, […]

82 herë e lexuar, 1 herë sot

30,000 LEK

Jepet me qera 2+1 e mobiluar ne Don Bosko

Jepet me qera ap 2+1 i mobiluar ,kat i gjashte me ashensor 130 metra plus 25 metra verande. Cmimi 30.000 i padiskutueshem.

90 herë e lexuar, 0 herë sot

30714005_10156308201772838_4158525273156878336_n

400 €

ne bllok jepet me qera 2+1

jepet me qera apartament i arreduar ne menyre perfekte ne nje pallat ekzistues pa ashensor. aparatmenti ndodhet ne katin e 5 dhe eshte i organizuar […]

163 herë e lexuar, 1 herë sot

33727761_10209789883824292_1392144156427550720_n

30,000 LEK

Okazion! Me qera apartament i ri 2+1+2b plotesisht i mobiluar, 30.000/muaj

Apartament i ri. Plotesisht i mobliuar ne menyre bashkekohore me elektroshtepiake, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe kondicioner. Siperfaqja eshte 104 m2, me sallon i […]

282 herë e lexuar, 1 herë sot

22,000 LEK

Apartament me qera Yzberisht

Apartament me qera Apartamenti ndodhet ne Yzberisht eshte pallat i ri. Apartamenti disponon dhome gjumi, kuzhine dhe 2 kondicionere.

248 herë e lexuar, 2 herë sot

IMG_-7

390 €

Rruga Elbasanit,Tirane

ID E Prones : 4229070 Rruga Elbasanit, prane Deges se Thesarit, jepet me qera apartmanet, 2+1, siperfaqe 80 m2, pjeserisht i mobiluar, ballkon, kondicioner, tualet, […]

217 herë e lexuar, 0 herë sot

102259-1-640x480

310 €

Rruga Hoxha Tahsim, Tirane

ID E Prones : 4221255 Rruga Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati i 3, pallat i […]

163 herë e lexuar, 1 herë sot

1

400 €

Apartamente me qira tek Brryli – Tirane

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, […]

194 herë e lexuar, 1 herë sot

30726261_10156308201787838_6016350519918854144_n

400 €

Jepet Me Qera Apartament 2+1 ne Bllok

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rr Perlat Rexhepi, Bllok. Apartament me siperfaqe 82m2 i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon dhe ambient gatimi, nje […]

159 herë e lexuar, 0 herë sot

IMG-f0a9136ad2ed667b05ac55cd28a94b6a-V

400 €

Tirane, Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m² (Near ETC,)

The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of […]

170 herë e lexuar, 0 herë sot

Faqe 1 nga 41 2 3 4

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë