Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 1+1 (109)

19047452_10211220242879277_1613164336_o

187 €

Apartament 1+1, Ali Demi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe te preferuar, te Ali Demi, prane Azilit te Pleqeve. Gjendet ne katin e katert te […]

233 herë e lexuar, 2 herë sot

19142208_1456986824362589_1803802899_n

350 €

Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo

Zona ne te cilen eshte i pozicionuar apartamenti eshte mjaft e preferuar dhe e zhvilluar, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti gjendet ne katin e peste te […]

105 herë e lexuar, 0 herë sot

19489370_10158820400390368_652830128_n

350 €

Apartament 1+1,Rruga `4 Deshmoret e Kombit`

Disponojme nje apartament ne nje zone shume prane qendres se Tiranes, Rruga `4 Deshmoret`, prane gjimnazit Partizani. Apartamenti gjendet ne katin e kater te nje […]

112 herë e lexuar, 0 herë sot

19495796_10211372794932983_1003408030_o

320 €

Apartament 1+1, Zogu i Zi

ona ne te cilen eshte i pozicionuar apartamenti qe disponojme per qera eshte mjaft e zhvilluar dhe e preferuar, Zogu i Zi, perballe Ring Centre. […]

178 herë e lexuar, 0 herë sot

19441536_1466302113431060_1825101826_n - Copy

230 €

Apartament 1+1, Parku I Autobuzave

Zona ne te cilen eshte i lokalizuar apartamenti eshte mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim, parku i autobuzave Rr. Ndre Mjeda. Apartamenti ndodhet […]

201 herë e lexuar, 1 herë sot

bfbc37a1-a8e6-1ad1-5110-da661dc073c3 (1)

350 €

Apartament 1+1,Shehsi Willson

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt, pranë Sheshit Wilson, Rruga `Abdyl Frashëri`. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të […]

104 herë e lexuar, 1 herë sot

19198430_10207938893905031_103251971_n

300 €

Apartament 1+1, Rruga E Barrikadave

Apartamenti eshte i pozicinuar ne nje nga zonat me prane qendres se Tiranes, Rruga e Barrikadave, zone shume e zhvilluar dhe e preferuar. Gjendet ne […]

90 herë e lexuar, 1 herë sot

3e028f08-5bc8-35f7-3476-f838c3590318 - Copy

350 €

Apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te zhvilluar dhe te preferuar, Rruga e kavajes, kompleksi Delijorgji. Ndodhet ne katin e peste te nje […]

197 herë e lexuar, 0 herë sot

19142326_10207938898545147_1375927233_n

300 €

Apartament 1++, Rruga e Barrikadave

Eshte i pozicinuar ne nje nga zonat me prane qendres se Tiranes, Rruga e Barrikadave, zone shume e zhvilluar dhe e preferuar. Gjendet ne katin […]

89 herë e lexuar, 2 herë sot

18871048_10207866118805699_726601409_n

400 €

Apartament 2+1, Zogu i Zi

Apartamenti gjendet ne katin e nente te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 112m2. Organizimi i tij i brendshem eshte mjaft i […]

87 herë e lexuar, 4 herë sot

Faqe 3 nga 11 1 2 3 4 5 11

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  by në 26/10/2017 - Comments Off on Fuoristradat më të mira për vitin 2017

  Njerëzit i pëlqejnë furoistradat, pozicionin e ngritur të tyre, ndjenjën e qëndrueshmërisë dhe nocionin që fuoristradat të mbajnë të sigurt, pavarësisht nga moti apo lloji i rrugës. Ata janë tërhequr gjithnjë e më shumë, për stilin e tyre të veçantë. Dizajni i tyre sot është shumë larg nga modelet e vjetra. Fuoristradat tani kanë elementë […]

 • Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Çmimet e automjeteve të përdorura 2017

  Përcaktimi i çmimeve mesatare të makinave sipas vendeve kërkon modele komplekse të përcaktimit të çmimeve, por këtë studim e ka realizuar me sukses Car Spring. Për makinat e përdorura, kjo mund të jetë edhe më e komplikuar. Shkalla e zhvlerësimit nga një makinë në tjetrën fillon në momentin kur makina shitet nga pronari i parë […]

 • Historia e Mercedes-Benz

  by në 25/10/2017 - Comments Off on Historia e Mercedes-Benz

  Prodhuesi gjerman i makinerive luksoze Mercedes-Benz ka qenë i pranishëm në rrugë me makinat e tij për më shumë se një shekull, duke kaluar në mënyrë elegante dy sfidat e ashpra të historisë së automobilave. Përgjegjës për gjenezën moderne të motorit me djegie të brendshme, ‘etërit’ e markës Mercedes-Benz praktikisht shpikën automobilin. Shumë vite më […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë