Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 1+1 (24)

DBFA4A0B-39E2-43E0-B92B-7450A3B81ACC

30,000 LEK

Qender rruga FORTUZI 1 + 1 = 53-m/2 i Mobiluar

1 + 1 = 53-m/2 i Mobiluar dhe sapo Restauruar plotesisht…. gjithashtu disponon depozite uji personale dhe VEND-PARKIMI te garantuar

263 herë e lexuar, 0 herë sot

291C447C-300C-4350-98C3-3533C07D6364

30,000 LEK

Qender rruga FORTUZI 1+1=53 M i Mobiluar

Apartamenti i mobiluar dhe i restauruar tersisht…. gjithashtu disponon depozite uji personale dhe vend-parkimi te garantuar….

210 herë e lexuar, 0 herë sot

20170506_162703

18,000 LEK

18,000 LEK Tirane, jap me qera Apartament 1+1, 18.000 Leke (Sauk i vjeter,

Jap me qera apartament ne zonen e saukut te vjeter, kati i dyte godine e re, me parking te brendshem. 100m larg stacionit te autobuzit, […]

186 herë e lexuar, 0 herë sot

33689054_1798587546869495_8550287327983828992_n

18,000 LEK

Tirane, jap me qera Apartament 1+1, 18.000 Leke (Sauk i vjeter,

Jap me qera apartament ne zonen e saukut te vjeter, kati i dyte godine e re, me parking te brendshem. 100m larg stacionit te autobuzit, […]

239 herë e lexuar, 1 herë sot

30741008_1760917663969817_4457240854184067072_n (1)

18,000 LEK

Jap apartament me qera 1+1 ne Sauk te vjeter 18.000 Lek

Jap me qera apartament ne zonen e saukut te vjeter,kati i dyte godine e re,me parking te brendshem.100m larg stacionit te autobuzit,Zone e qete.Apartamenti eshte […]

336 herë e lexuar, 2 herë sot

1907490_1445025659152363_7082910990679660742_n (1)

1 €

Kërkohen shtëpi me qera në vlorë

Colombo Albania Agency Kërkohen shtëpi me qera në vlorë Shtëpi private dhe apartamente në pallat. Kërkohen të mobiluara dhe bosh të jenë garsoniere 1+1 dhe […]

111 herë e lexuar, 0 herë sot

31732188_10210979182587193_6267647720672985088_n

30,000 LEK

Apartament me qira 1+1 mbi shkollen e Baletit

Jepet 1+1 Apartamenti i ri 72 m2 Kati i 5 me ashensor,i mobiluar kondicioner,dhe i sapo lyer teresisht. Ndodhet mbi shkollen e Baletit,perball Minibashkis 1,direkt […]

265 herë e lexuar, 0 herë sot

30,000 LEK

Aprtament me qira

Jepet 1+1 apartament i mobiluar 72 m2, kondicioner,kati i 5 i banimit me ashensor,me pamje nga rruga. Lirohet ne fund te muajit

240 herë e lexuar, 1 herë sot

IMG_1817

40 €

Apartament (1+1) me qera në Shëngjin

Jepet një apartament (52 m²) në Shëngjin (Lezhë) me qera Për 5 persona. Karakteristikat: Apartamenti është i pozicionuar diagonal me Hotel Alba (më parë quhej […]

265 herë e lexuar, 0 herë sot

20171020_094921

400 €

Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 155 m² (Near ETC)

The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of […]

356 herë e lexuar, 1 herë sot

Faqe 2 nga 3 1 2 3

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Parimet themelore të dizajnit për dekori...

  by në 12/01/2018 - Comments Off on Parimet themelore të dizajnit për dekorimin e shtëpisë

  Disa njerëz kanë talent të lindur për dekorimin ose dizajnin. Të tjerët i mësojnë aftësitë dhe janë në gjendje t’i zbatojnë me sukses. Ka edhe të tjerë, që nuk janë shumë të aftë për dizajn, por disa teknika bazë mund t’i ndihmojnë shumë. Këto rregulla dhe parime për rregullimin janë mjaft të thjeshta dhe shumica […]

 • 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve n...

  by në 11/01/2018 - Comments Off on 50 ide biznesi për të rinjtë e vendeve në zhvillim

  Kontabiliteti. Nëse keni një diplomë kontabiliteti mund të filloni një shërbim si kontabilist i pavarur për bizneset e tjera të vogla që nuk mund të përballojnë një person me kohë të plotë.   Marketing affiliate. Nëse jeni një person bindës, mund të merrni një komision nga një kompani për shitjen e prodhimeve të tyre drejt […]

 • 15 pyetjet më të zakonshme në një interv...

  by në 10/01/2018 - Comments Off on 15 pyetjet më të zakonshme në një intervistë pune

  Nuk ka rëndësi nëse është hera e parë, apo e 100-të që intervistoheni për një vend pune. Gjithmonë është e rëndësishme që të jeni të përgatitur, që nga kontakti juaj fillestar me menaxherin e punësimit dhe në vijim. Sigurohuni që keni njohuri të mjaftueshme për kompaninë kohët e fundit, nëse është cituar në lajme, ka […]

 • Sjellja e blerësit dhe strategjia e mark...

  by në 09/01/2018 - Comments Off on Sjellja e blerësit dhe strategjia e marketingut

  Sjellja e blerësit është qasja sistematike e konsumatorëve kur hyjnë në procesin e blerjes dhe arrijnë të marrin vendime. Procesi i vendimmarrjes hap pas hapi, së bashku me mënyrat e zakonshme të vendimmarrjes, janë të dobishme për zhvillimin e strategjive të marketingut.   Njohja është e nevojshme Hapi i parë në procesin e blerjes së […]

 • Si të përgatiteni për një intervistë pun...

  by në 08/01/2018 - Comments Off on Si të përgatiteni për një intervistë pune?

  Disa rregulla të thjeshta për të qenë kandidati kryesor për vendin e punës Të gjithëve na ka rastisur të jemi prezentë në një intervistë për një vend pune. Emocionet padiskutim janë të mëdha, e ndoshta çdo rregull i mësuar më parë, në ato momente harrohet. Megjithatë e rëndësishme është siguria dhe besimi në aftësitë tona, […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë