Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për 1+1 (192)

17091046_1245287015540028_292429973_o

240 €

Apartament 1+1 Qender

Disponojmë apartament 1+1 në Qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe shpërndarje fantastike […]

është lexuar 78 herë (0 herë sot)

17160938_13583110175_lNKLr

220 €

Apartament 1+1 Unaza e Re

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë Bar Univers, një zonë e qetë dhe e sigurt, buzë rruge. Objekti ndodhet në katin e […]

është lexuar 22 herë (1 herë sot)

16753845_13347344165_Y8Nql

300 €

Apartament 1+1 ne Bllok

Jepet me qera apartementi 1+1 ne nje zone te qete dhe mjaft te preferuar,ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 eshte 70 m2,ka nje […]

është lexuar 68 herë (0 herë sot)

250 €

JEPER ME QERA AP.1+1 TEK STADIUMI DINAMO….LUX!!!!

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1…!!! Apartamenti ndodhet tek stadiumi dinamo edhe eshte i kompletuar LUX… Jepet vetem 250 euro ne muaj!!! Nese jeni te interesuar […]

është lexuar 2 herë (1 herë sot)

250 €

Jepet me qera apartament 1+1

*Jepet me qera apartament 1+1 e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme , mobilimi eshte shum i mire.Apartamenti eshte i vendosur ne katin e […]

është lexuar 1 herë (0 herë sot)

12,000 LEK

Jap apartament me qera 1+1 rrota e kuqe plazh Durres

Jap apartamen me qera per gjith vitin,te mobiluar dhe mobilimet jan te reja dhe shum komode,jepen per here te par me qera, kati i dyte,170,000 […]

është lexuar 606 herë (2 herë sot)

17475359_10210515006_oIAMd

350 €

Apartament 1+1 me qira, Bulevardi Zogu I, pranë Ministrisë së Drejtësisë

Apartamenti ndodhet në zonën më pranë qëndrës së Tiranës,Bulevardi Zogu i parë, pranë Ministrisë së Drejtësisë. Ndodhet në katin e 5 të një pallati të […]

është lexuar 27 herë (1 herë sot)

17495934_1345792872130851_1931090628_n

27,000 LEK

Jap apartament 1+1 me qera i mobiluar, tregu elektrik Tirane

Jap apartament me qera totalisht te mobiluar ne menyre bashkohore.preferohen familjar. Adresa: Ali Demi ne fillim te tregut elektrik

është lexuar 10 herë (0 herë sot)

1

20,000 LEK

Apartament 1+1 me qera te Ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 1+1 ne qender te qytetit te Shkodres, ne katin e II-te te banimit ne nje pallat me […]

është lexuar 8 herë (0 herë sot)

1

450 €

Apartament 1+1 me qera prane Kinema “Agimit”

Apartament 1+1 me qera. Apartamenti ne perberje ka 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 2-te […]

është lexuar 134 herë (0 herë sot)

Faqe 1 nga 201 2 3 20

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 10/03/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Si ta mirëmbani makinën

  prej në 08/03/2017 - Comments Off on Si ta mirëmbani makinën

  Mirëmbajtja e makinës jo vetëm i paraprin ndonjë defekti të mundshëm, por është më e sigurt për ju dhe të tjerët. Një makinë e mbajtur mirë, me të gjitha shërbimet e kryera në kohën e duhur, do të jetë gjithashtu më e vlefshme edhe kur ta shisni.   Nëse blini një makinë të përdorur ose […]

 • Profil i verifikuar nga 100oferta

  prej në 05/03/2017 - Comments Off on Profil i verifikuar nga 100oferta

  Kjo shenjë tregon se postuesi i ofertës është verifikuar nga 100oferta.com si një postues korrekt, me kontakte të konfirmuara dhe informacion të vërtetë, megjithatë 100oferta.com nuk garanton asnjë veprim kontraktual apo financiar mes shitësve dhe blerësve që kontaktojnë nëpërmjet ofertave të publikuara tek 100oferta.com. Profili i verifikuar tregon se postuesi ka një sjellje korrekte me […]

 • Pse është i nevojshëm marketingu?

  prej në 02/03/2017 - Comments Off on Pse është i nevojshëm marketingu?

  Suksesi i çdo biznesi qëndron në fushën e marketingut. Sektorët që mbulon një marketing i mirë janë: reklamat, promovimet, marrëdhëniet me publikun dhe shitjet. Po çfarë bën marketingu në të vërtetë? Marketingu është një proces që trajton një shërbim apo një produkt dhe më pas e promovon drejt çdo konsumatori të mundshëm. Nëse nuk bëni […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare Reger, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë