Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Oferta për Apartamente (842)

15175524_10209203160_Qniz1 - Copy

250 €

Apartament 1+1, Bllok

ONLINE para 1 orë

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt, në Bllok, pranë Vesa Centre. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhë përbëhet […]

është lexuar 688 herë (1 herë sot)

20883660_1520011451393459_1609634570_o

370 €

Apartament 2+1, Liqeni i Thate

ONLINE para 1 orë

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim në afërsi të “Liqenit të Thatë” tek rruga Peti. Është I pozicionuar në […]

është lexuar 9 herë (1 herë sot)

20863965_1520177944710143_917854754_n

300 €

Apartament 2+1, Don Bosko

ONLINE para 1 orë

Disponojmë një apartament me qera tek “Donbosko” përballë shkollës. Apartamenti është I pozicionuar në katin e katërt të një pallati ekzistues me sipërfaqe të bollshme […]

është lexuar 7 herë (1 herë sot)

20840270_1520156464712291_36844264_n

265 €

Apartament Duplex, Fresku

ONLINE para 1 orë

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është në një zonë e qetë dhe të përshtatshme për banim tek Fresku. Apartamenti është I pozicionuar në katin […]

është lexuar 9 herë (2 herë sot)

20821218_10214632126743280_937854708_o

270 €

Apartament 2+1, Liqeni i Thatë

ONLINE para 1 orë

Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe të preferuar për banim te rruga Peti, Liqeni I Thatë. Është I pozicionuar në katin e […]

është lexuar 17 herë (1 herë sot)

14876021_10208968797390786_819855341_o - Copy

700 €

Apartamen 3+1, Bllok

ONLINE para 1 orë

Disponojmë apartament me qera në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, te Blloku. Apartamenti ndodhet në katin e 7 dhe ka nje sipërfaqe […]

është lexuar 138 herë (1 herë sot)

15057944_10209104289_sTqUx - Copy

400 €

Apartament 2+1, Rruga e Durresit

ONLINE para 1 orë

Disponojmë një apartament me qera në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar, Rruga e Durrësit. Apartament ndodhet në katin e 3 dhe me […]

është lexuar 170 herë (1 herë sot)

14972016_10209104197575706_763249067_n

300 €

Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

ONLINE para 1 orë

Disponojmë një apartament me qera në një zonë shumë të mirë dhe të preferuar, Rruga e Kavajës, pranë Globe. Apartament ndodhet në katin e 5 […]

është lexuar 141 herë (1 herë sot)

300 €

Apartament 2+1, Stacioni Trenit

ONLINE para 1 orë

Disponojmë një apartament me qera në një zonë të mirë të Tiranës, te Stacioni Trenit, pranë Hipotekës së Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 8 […]

është lexuar 147 herë (1 herë sot)

400 €

Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit

ONLINE para 1 orë

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt të Tiranës, Rruga Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një shtëpie […]

është lexuar 132 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 851 2 3 85

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • Këshilla për një udhëtim të shkurtër tur...

  prej në 15/07/2017 - Comments Off on Këshilla për një udhëtim të shkurtër turistik

  1. Krijo një itinerar Kur ndërmerrni në një udhëtim të shkurtër, është e rëndësishme që të planifikoni me kujdes kohën tuaj. Nëse nuk planifikoni orët dhe ditët, mund të përfundoni duke humbur diçka që dëshironi të shihni. Një itinerar i mirë përfshin paraprakisht udhëzime, harta dhe informacione të rëndësishme për vendet që po vizitoni. Spontaniteti […]

 • Krahasimi i makinave evropiane, japoneze...

  prej në 04/07/2017 - Comments Off on Krahasimi i makinave evropiane, japoneze dhe amerikane

  Në këtë epokë të globalizuar, nganjëherë nuk është e lehtë të dallosh dy objekte të ngjashme që janë bërë në vende krejtësisht të ndryshme dhe kjo është e vërtetë kryesisht në rastin e makinave. Në ditët e sotme, makinat prodhohen në të gjithë botën, kështu që ndoshta nuk është e saktë t’i etiketojmë ato plotësisht […]

 • 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërin...

  prej në 30/06/2017 - Comments Off on 15 arsye pse duhet të vizitoni Shqipërinë

  Publikuar nga Alexander Waltner (Suedi) Dëshironi të vizitoni Shqipërinë? Zgjedhje e mirë! E kam bërë vitin e kaluar dhe u kënaqa. Deri tani është një nga vendet e mia të preferuara, dhe këtu janë 15 arsye pse të gjithë duhet të vizitojnë Shqipërinë në vitin 2017! Është ende një vend relativisht i pashkelur Sa njohuri […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë