Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

Oferta për Qira (1463)

Para

15,000 LEK

Vlore, Jap me qera 2 Dyqane kati i pare

Jap me qira 2 DYQANE (ambjente bisnesi) te pershtatshem per cdo lloj biznesi cmimet te arsyeshme.Dyqanet ne buze te rruges kryesore tek Gjyqi i vjeter. […]

është lexuar 71 herë (0 herë sot)

6828b49e-a2e2-40db-b3b6-c25f20517a0d

1,400 €

Jepen Zyra me Qera ne Zonen e Bllokut, Qera, Tirana

Jepen Zyra me Qera ne Bllok Zyra 1 — Ndodhet ne kat te 1, siperfaqja eshte 320 m/2 dhe cmimi eshte 3200 euro ne muaj. […]

është lexuar 169 herë (0 herë sot)

a345c50f-00c7-4dba-b878-650b97b8ca3a

280,000 LEK

Jepet me Qera Apartament 2+1 prane KMY, Yzberisht,, Tirana, Qera

Jepet me Qera Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet tek Kthesa e Yzberishtit, prane Big Market. Apartamenti jepet bosh, vetem me kundrabufe. Ndodhet ne kat te 9-e. […]

është lexuar 27 herë (0 herë sot)

a345c50f-00c7-4dba-b878-650b97b8ca3a

180,000 LEK

Jepet me Qera Apartament 1+1 prane KMY, Yzberisht, Tirana, Qera

Jepet me Qera Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet tek Kthesa e Yzberishtit, prane Big Market. Apartamenti jepet bosh, vetem me kundrabufe. Ndodhet ne kat te 9-e. […]

është lexuar 54 herë (0 herë sot)

ea0aea59-7a95-4d97-b5a0-05f52c234aae

35,000 LEK

Super apartament me Qera tek Kopshti zoologjik, Tirana, Qera

Jepet Super apartament me Qera tek Kopshti zoologjik Apartamenti eshte 127 m2 + 80m2 Verande. Apartamenti eshte i lyer dhe me kundrabufe Cmimi eshte 35000 […]

është lexuar 221 herë (0 herë sot)

2c33978c-b9ba-4504-b85a-de2ec2c1317c

300 €

Jepet Super Apartament me Qera te Kompleksi Grek, Tirana, Qera

Jepet apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Grek, Kopshti Zoologjik Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne kat te 2-te. Cmimi eshte 300 euro ne […]

është lexuar 185 herë (0 herë sot)

95b872da-045a-42be-92d4-0ffc81f7609e

900 €

Jepet Zyre me Qera ne Zonen e Bllokut. 900 eu/muaj, Qera, Tirana

Jepet Zyre me Qera ne Zonen e Bllokut. Ambienti ka nje siperfaqe prej 71 m2 dhe ndodhet tek Rruga Vaso Pasha, ne Bllok. Ndodhet ne […]

është lexuar 154 herë (0 herë sot)

4486751e-7060-4853-9a34-b7675633d432

350 €

Jepet Apartament 1+1 me Qera ne Bllok, Tirana, Qera

Jepet Apartament 1+1 me Qera ne zonene Bllokut. Apartamenti ndodhet tek Rruga Vaso Pasha, Bllok. Eshte i vendosur ne kat te 3-te. Cmimi i qerase […]

është lexuar 230 herë (0 herë sot)

d2d61110-a84e-4ad0-b735-508d8c670576

30,000 LEK

Jepet me Qera Apartament i mobiluar ne Astir, Tirana, Qera

Jepet Apartament 2+1 me Qera tek Vila-L ne Astir. Apartamenti eshte ne kat te 4, dhe eshte i mobiluar. Cmimi i Qerase eshte 300 mije […]

është lexuar 317 herë (1 herë sot)

14886263_1329344600410420_407815620_n

380 €

Jepet apartament ne gjendje perfekte me qera, Tirana, Qera

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Mine Peza , ngjitur me ambasaden polake , perballe rajonit nr3 te policise. Pallati eshte i ri dhe […]

është lexuar 489 herë (1 herë sot)

Faqe 1 nga 1471 2 3 147

Kërko me detaje

  1.  
  2.  
  3.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  
  10.  
  11.  
  12.  
  13.  
  14.  
  15.  
  16.  
  17.  
  18.  
  19.  
  20.  
  21.  
  22.  
  23.  
  24.  
  25.  
  26.  
  27.  
  28.  
  29.  
  30.  
  31.  
  32.  
  33.  
  34.  
  35.  
  36.  
  37.  
  38.  
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  
  8.  
  9.  

Info-treg

 • 10 këshilla për të shitur një makinë të ...

  prej në 15/09/2017 - 1 Koment

  1. Të njohësh tregun Do të jetë e lehtë të shisni makinën tuaj? Apo do t’ju duhet të ulni çmimin dhe të prisni gjatë? Ja disa të dhëna interesante: –          Makinat familjare edhe pse nuk kanë shumë fansa, kanë një kërkesë në rritje –          Shitjet e makinave të modifikuara dhe sportive janë sezonale; më shumë […]

 • Promovo biznesin në blogun e 100oferta.c...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Promovo biznesin në blogun e 100oferta.com

  Kërkon të përhapësh idetë e tua? Dëshiron të promovosh një sipërmarrje? Ke një reagim për funksionimin e tregut? Shkruaj në blogun e 100oferta.com dhe do kesh mundësinë që shkrimi të lexohet nga mijëra vizitorë në ditë, të përhapet brenda pak minutash në rrjetet kryesore sociale: Facebook, Linkedln, Twitter, Google+ etj., në të cilat 100oferta.com ka […]

 • Tregu i pronave në bregdetin e Adriatiku...

  prej në 15/09/2017 - Comments Off on Tregu i pronave në bregdetin e Adriatikut. A mund të konkurojë Shqipëria?

  Luhatjet e tregut të pronave në bregdetin dalmat Pas një recesioni të gjatë prej 6 vitesh (2009-2015), tashmë ekonomia e Kroacisë është në rritje, ç’ka pritet të forcojë në mënyrë të natyrshme edhe  tregun e pronave. Një rikuperim i çmimeve po ndodh edhe në kryeqytet Zagreb dhe vitet e ardhshme pritet një rimëkëmbje edhe për […]

Pse keni sukses me 100oferta?


Sepse që prej shkurtit 2012, 100oferta.com është faqja më e rëndësishme në Shqipëri për:
• Pasuri të paluajtshme: prona, shtëpi në shitje, apartament, garsoniere, ambjent biznesi, aktivitet biznesi, truall, tokë bujqësore (oferta nga persona privatë & agjenci imobilare)
• Oferta për shtëpi me qera, dhoma plazhi, shtëpi pushimi, apartamente të mobiluar ose jo në Tiranë, Durrës, Shkodër, Vlorë, Fier, Berat, Korçë, Pogradec, Lezhë, Kukës, Elbasan, Sarandë etj;
• Makina në shitje, makina me qera, makina të përdorura e të reja, furgon, kamioncine, motor, bicikleta, ndërrime, pjesë këmbimi, traktor, zetor;
• Kompjutera, printera, laptop, tableta, celulare, telefona në shitje, pajisje elektronike, lojra, pajisje zyre etj;
• Oferta pune (punësim) nga punëdhënës të ndryshëm: shofer, kuzhinier, kamarier, elektricist, hidraulik, Call Center shqip ose gjuhë të huaja, kërkesa për punë nga gjithë tregu shqiptar;
• Oferta të ndryshme për udhëtime turistike, akomodime, bare, hotele, restorante brenda e jashtë vendit, kurse gjuhe, shkolla;
• Njoftime të ndryshme për ankande, sipërmarrje, panair, shërbime, konferenca etj. nga persona privatë dhe biznese;
• Mobilje të përdorura: krevat, dyshek, kolltuk, tavoline, karrige. Elektroshtepiake, vegla pune, gjithçka në shitje.

Histori suksesi!

• Më shumë se 50 oferta deklarohen të shitura (të suksesshme) çdo muaj
• Shitja më e shpejtë ka ndodhur për një makinë VW tip Golf 4, vetëm brenda 8 orëve
• Volumi më i madh i shitjeve brenda një dite ka arritur 1.274.500 € prej 7 ofertave të deklaruara të shitura (3 apartamente, 1 ambjent biznesi, 2 makina, 1 telefon).
• Numri më i madh i telefonatave që ka marrë një shitës brenda ditës ka qenë 35 (nqs. keni një përvojë më të mirë, ju lutem na i bëni të ditur)
• Postuesi me më tepër oferta të publikuara online: Agjensi Imobiliare, me 680 oferta të vlefshme
• Për 5 vite (8 shkurt 2012 - 2017) 100oferta ka publikuar më shumë se 150.000 oferta nga 11.000 postues, të cilat janë lexuar gjithsej 12 milionë herë.
• Dita me trafikun më të madh ka qenë 5 dhjetori 2016 me rreth 60.000 lexime të ofertave.

Si kërkohen ofertat e publikuara!

Zakonisht ofertat kërkohen me një grup fjalësh kyçe (2-3 fjalë) që janë domethënëse për atë që po kërkoni.
P.sh. mund të kërkoni me fjalët: kerkoj makine me qera, kerkoj shtepi, ambjent me qera, makina ne shitje, furgon pasagjeresh, blej makine te perdorur, telefona ne shitje, njoftime per makina, njoftime per shtepi, dua pune, shitje makine, shitje apartamenti, shtepi me qera, traktor ne shitje, bicikleta ne shitje, dyqan ne shtije ose me qira, laptop 100 euro, apartamente ne ksamil, bateri laptop, minibus sprinter ne shitje, shes apartament ne tirane, oferta pune ne tirane, makina te lira ne tirane, njoftime per pune ne tirane, apartamente ne tirane, shtepia e ofertave, oferta pune part time, shes makina te lira, hotel tirane, vend pune part time, kerkoj pune shofer, mercedes ne shitje ne shqiperi, makina per shitje ne durres, makina te lira ne treg, hotele ne sarande, apartamente te fresku, makina me qera ne rinas, motocikleta ne shitje, bilardo ne shitje, telefona me cmim te lire, etj.

100oferta = 100% sukses!
• Përhapje në rrjetet sociale (100.000+)
• Kërkim efikas dhe të shpejtë të ofertave
• Klikime: 42,000 / ditë • Vizitorë: 18,000 / ditë